Insomnia by Beck’s 80’s Partisine Ne Giyilir?

10 Haziran 2010 PerşembeResimleri görüp de ''neler oluyor??'' diye şaşırmayın. Amacım pek de sevilmeyen 80'ler modasını sevdirmeye çalışmak değil kesinlikle.

Amacım 12 Haziran Cumartesi gecesi gerçekleşecek olan Insomnia by Beck’s 80’s partisi için hazırlanmanıza yardımcı olmak. Beck's temalı partileri tüm hızıyla devam ediyor. 60'lar ve 70'lerden sonra bu hafta da Beck's ile 80'leri yaşamak üzere Garaj İstanbul'a doğru akın başlayacak.

80'ler modasını ucundan da olsa yaşamış biri olarak sevilecek pek bir yanı olmadığının farkındayım ama acid wash jeanleri, neon aksesuarları, plastik gözlükleri, ucu dantelli taytları, bel çantalarını ve kesik dantel eldivenleri bir gece icin hayatıma sokarım diyerek kostümlere bürünmeye hazırım. Saçları olabildiğince kabartmak ve bol vatkalı omuzlar da 80'lerin olmazsa olmazlarından elbette.

Cumartesi gecesi İstanbul'da olup da Insomnia by Beck’s 80’s partisini kaçırmak büyük kayıp olur. Benden şimdiden söylemesi...

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

Tjaala dedi ki...

Son resim harika!

10 Haziran 2010 13:18
burcu d. dedi ki...

kim ne derse desin...ben 80leri SE-VI-YO-RUM! tabii o zaman kücük oldugum icin böyle giyinemiyordum. kuzenlerimin kiyafetlerini ve permali serpil cakmakli saclarini cok kiskaniyordum. tek hayalim büyüyüp perma yaptirmakti :)

3. kolja'da sag'da ki kombine bayildim...bol kot ve pembe kisa kazak harika görünüyor.

take care!

10 Haziran 2010 13:42
Stilcatcher dedi ki...

ben Carrie ve Samantha yı alayım.Çünkü harbi 80 ler onlar:)

10 Haziran 2010 23:34

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar