Berry ile Mesajımı Verdim Bekliyorum

8 Temmuz 2010 Perşembe

berry tshirt ve canta 1
berry tshirt ve canta 2
berry tshirt ve canta 3
berry tshirt ve canta 4
berry tshirt ve canta 5
berry tshirt ve canta 6Bebek şenliğinde keşfedememiş olduğum bir marka Berry'i bugün sosyal medya aracılığı ile tanıma şansı buldum. Olsun, geç olsun güç olmasın.

Iconjane'i takip edenler mesajlı tişörtlere olan ilgimi az çok biliyorlardır. Hele de verilen mesaj az, öz ve farklı ise giyme de yanında yat...

İşte Berry tişört ve çantalar da eğlenceli mesajları ile bu anlamda yüzümü güldürmeyi başardı. Bebek şenliğinde kaçırmış olanlar bu Berry tişört ve çantaları 17-18 temmuz tarihlerinde Santralistanbul'da gerçekleşecek Sun.day.sky Festival'indeki standında yakalayabilirler.

Ancak sizler de benim gibi o tarihlerde İstanbul dışında olmayı planlıyorsanız Berry ürünleri, bu festivalden kısa bir süre sonra www.berryshop.net web adresi üzerinden satışlara başlayacakmış.

Bu arada fiyatları merak edenler için hemen açıklıyorum, slogan tişörtler 25 TL, bez çantalarda düz modeller 25 TL ve yuvarlak modeller 30 TL. Ben gözümü ''nobody reads my blog'' yazan çantaya diktim. Hatta tişörtü varsa onu da isterim...

Blog Widget by LinkWithin

6 comments

Cerenicus dedi ki...

o slogan sana olmaz ki herkes iconjane okuyo belki bana olur ama :D

http://cerengnc.blogspot.com/

9 Temmuz 2010 15:16
Pembe-askı dedi ki...

bencede cerenicus doğru söylemiş. Postunu okurken aynı şeyi düşünmüştüm. İzleme kutucuğun seni takip eden insanlarla dolu. Tabii ayrıca tebrik ederim seni bu konuda.

Bende burada olmayacağım ne yazık ki. Daha önce satın alabileceğimiz bir yer yok mu yani? Sanırım beklemek durumundayız.. Postlarını merakla bekliyorum çok eğlenceli şeyler yayınlıyorsun. Daha sık yayınlamalısın ;)

http://pembe-aski.blogspot.com/

11 Temmuz 2010 12:06
Hatchipu dedi ki...

I love Istanbul cantasina bayildim ben.

12 Temmuz 2010 22:25
Adsız dedi ki...

I love Istanbul cantasi cok guzel, İstanbul disindakiler icin bir an once nete online alisverise sunulmali, hu huuuu...:))

15 Temmuz 2010 21:21
berry dedi ki...

berry'den herkese merhaba!! yorumlarınız için çok teşekkürler, berry t-shirt ve bez çantalar çok kısa bir süre sonra www.berryshop.net üzerinden satışa sunulacak..bu süre içinde berry'i facebook'daki fan page'den takip edebilirsiniz:

http://www.facebook.com/#!/pages/berry-tees-tote-bags/116097198432931?ref=ts

daha fazla bilgi için: hello@berryshop.net

16 Temmuz 2010 09:42
Moda dedi ki...

Fiyatları oldukça uygun. Bilgiler için teşekkürler.

30 Mayıs 2011 22:03

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar