Yaşım Geldi Annem Dedi Clinique Kullanmak Gerek

7 Ağustos 2010 Cumartesi

clinique kozmetik 1

İtiraf ediyorum, ben hiçbir zaman kozmetiklere meraklı kadınlardan olmadım. Benim için varsa yoksa çantalar, ceketler, takılar vardı...


clinique kozmetik 2
Ama asıl kayda değer itirafım şu olacak, ne kadar acı verici de olsa, artık kozmetikle ilgilenme yaşım geldi çattı.


clinique kozmetik 5
Bu yaşıma kadar kozmetikle fazla haşır neşir olmasam da Clinique'in cilt bakım serilerinin ne denli başarılı bulunduğundan haberdar olduğumdan Clinique'in davetini heyecanla kabul edip cildimle ilgili gerçeklerle yüzleşmek için yola koyuldum!


clinique kozmetik 3
Clinique'in dünyadaki 8. mağazası olma ünvanını taşıyan Beyoğlu mağazası kozmetikle yakından uzaktan ilgisi olmayan birini bile baştan çıkarmaya aday bir mekan, benden söylemesi...


clinique kozmetik 4
Gelelim asıl konumuz olan cilt analizine. Konunun uzmanı olan ellere kendimi bırakıp cildimin durumunu ve daha bir çok gerekli bilgiyi edindikten sonra günde sadece bir kaç dakika ayırarak yılları yavaşlatabileceğimin rahatlığı paha biçilmez.


clinique kozmetik 6
18 yıllık Clinique uzanından cildiğimin yaşıma göre harika durumda olduğunu öğrenince hayat boyu hiç sigara içmediğim için kendimi tebrik ediyorum. Tabii bu konuda bana asla baskı yapmayan ''yapamazsın, içemezsin'' demeyen ailemin tavrına da minnet duyuyorum...


clinique kozmetik 7
Hepsi birbirinden tatlı Clinique ekibi ile cilt analizi ve mini bir makyaj seansından sonra yeniden görüşmek üzere vedalaşıyorum.


clinique kozmetik 8
Cilt temizliği ve nemlendirme dışında yalnızca güneş lekelerini giderici özelliği olan ''Even Better'' adlı ürüne ihtiyaç duyacağımı öğrendiğime mutlu oluyorum. Gerçi her ne kadar ''cildimi korumaya niyetli olsam da günde 5 dakikadan fazlasını yüzümü kremlemek için harcamaya kesinlikle niyetli değilim'' diye düşünmüş olsam da, dün gece Clinique'in bana hediye ettiği ürünleri kullandıktan sonraki muhteşem hissiyattan sonra günde 50 dakika olsa bile yaparım diye düşünüyorum. (Gerçek anlamda 10 dakikamı aldı bu arada.)


Çok sıcak bir İstanbul gününde bana ferah ve eğlenceli harika bir deneyim yaşatan Clinique ekibine teşekkür ediyorum. Yakında Clinique'in iconjane takipcilerine de mini süprizleri olacağını burdan bildirip, ''süprizler için takipte kalın'' diyorum...

Blog Widget by LinkWithin

7 comments

zui dedi ki...

ben de clinique ürünleri kullanıyorum ve çok çook memnunum!sürprizleri de heyecanla bekliyorum

7 Ağustos 2010 14:07
Beril Öke Gülen dedi ki...

benim de uykusuz gecelerin bir sonucu olan gözaltı morluklarım için bir şeylere ihtiyacım var :))

7 Ağustos 2010 20:14
Adsız dedi ki...

ben 24 yaşındayım, sigara içmiyorum, senin gibi makyaja çokda meraklı biri değilim, yapsamda asla yüzüme fondöten gibi tamamen tıkayacak şeyler kullanmıyorum. Fakat cilt bakımı konusunda ne zaman birşeyler yapmaya başlamam konusunda pek fazla bilgiye sahip değilim, bence sen bu konu hakkındaki araştırmalarına devam etmen faydalı olacaktır ;)

8 Ağustos 2010 12:13
biu dedi ki...

icon'm jane'm çok güzel konuya parmak basmışşsın ben de cok dertliyim, hala bısey kullanmıyorum, cok önemli aslında dogru cilde dogru ürünü bulmak..

8 Ağustos 2010 21:30
haktano dedi ki...

26 yaşında olup tam 5 senedir clinique ürünleri kullanan biri olarak asla clinique ten vazgeçmeyin derim. ama önemli olan nokta şu, düzenli olarak kullanmadığınız da hiçbir işe yaramaz. size mutlaka gittiğinizde önermişlerdir ama ben 3 adımlı temizlik ürünlerinin yanında 3 tane maskesini kullanıyorum, peeling, kil maskesi ve nem maskesi. şiddetle öneriyorum. yüzünüzün nefes aldığını ve bütün o siyah noktaların (varsa tabi) zamanla kaybolduğunu göreceksiniz..

9 Ağustos 2010 09:39
Unknown dedi ki...

selam
bende yeni iki tane clinique ürünü aldım deneyimlerini merakla bekliyorum fakat şu lekelenmeler için aldıgın ürünü merak ettim tanıtırsan çok sevinirim..
sevgilerrr özlemm

9 Ağustos 2010 17:37
Adsız dedi ki...

birşey sorabilirmiyim cilt anaşizi paraylamı yapılıyor?

14 Ağustos 2010 16:26

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar