Heritage Biker by Burberry

23 Eylül 2010 Perşembe

burberry ss 2011 1
burberry ss 2011 3
burberry ss 2011 2
burberry ss 2011 4
burberry ss 2011 5Burberry, 1900'lerin başında İngiltere'deki ilk motorsiklet kullanıcılarından esinlenerek yaratılan 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonuna Heritage Biker ismini vermiş.

Christopher Bailey, ''her şeyi defalarca değiştirebiliriz ama yine de içinde bulunulan anın moduna göre bambaşka görünecektir'' dediği Burberry ruhunu, bu sezon süper inceltilmiş, süper seksi ve vücudu saran parçalarla karşımıza çıkarıyor.

Geçtiğimiz bir kaç sezonda drape ile gözümüzü dolduran marka bu sezon o denli ağırlık vermese de drapeyi dışarda bırakmıyor. Renkli kemerlerle belleri sıkan Burberry kadını, hayvan desenlerini de karıştırarak sezonun kitsch kadınlarından olmaya aday olduğunu vurguluyor.

Söz konusu Burberry olunca olmaz olmaz trençkotların sezona nasıl yansıdığını merak etmekten de kendini alamıyor insan. Leopar deseninden, deri motorcu ceketinin dönüştürülmüş haline bakarak Burberry'nin sezonun vahşi ve seksi yanını kapmış olduğunu söylemek mümkün.

Sizi bilemem ama bana sorarsanız sarı kemerli klasik trençkot ve transparan V yakalı siyah kazağı dolabıma katmak için can atarım. Acaba sesimi duyan olur mu?

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar