FNO vs SATC

20 Eylül 2010 Pazartesi

Bu yıl İstanbul'da ilki düzenlenen Fashion's Night Out organizayonuna ben ve arkadaşlarım Nişantaşı'nda dahil olmayı tercih ettik. Kalabalıktan fazla hareket alanı bulamasak da kendi çapımızda gezdik dolaştık eğlendik.

Beni twitter'dan takip edenlerin çok yakından tanıdığı hayatımın aşkı Ada'nın annesi. Yakında size bir sürpriz yapıp kendisi ile bol fotoğraflı bir New York alışveriş gezisini sizlerle paylaşacağız. Bunun için beklemede kalın.

Nişantaşı'nda FNO'nun en kalabalık mekanlarından biri kuşkusuz Billstore idi. Ben de çok sevgili ve eğlenceli tasarımcı Güneş Dericioğlu ve çantaları ile poz veriyorum.

Sadece FNO için Billstore'da bulunan Güneş Dericioğlu'nun koleksiyonunu Galata'daki Lastik Pabuç'un alt katındaki mekanında bulabilmek mümkün.

Billstore'dan sonraki duraklarımızdan biri de DJ kabinindeki Emel Kurhan'ın yaptığı müziklerle ziyaretçileri karşılayan Midnight Express idi.

Ben mağaza içerisinde kendi çapımda eğlenirken ayna kaplı tavandan yararlanmaktan kendimi alamadım...

Sorumluluklarının bilincinde olan Moda Cadısı da takipçilerine twitter'dan olup bitenleri bildirmekle meşguldu gece boyunca.

Söz konusu modanın gece çıkartması olunca iddialı bayanlar ve erkekler görmek kaçınılmaz oluyor elbette.

Bir başka durak olan Beymen Blender'a doğru kalabalığı yarmaya çalışırken karşıma çıkan moda sever köpek. O neden evde otursun ki?

FNO kapsamında ikramlar çok yerinde olmasına rağmen bence insanı alışverişe sürükleyecek çok uygun oranlı indirimli teklifleri sunulmadığından FNO bizim için bir alışveriş etkinliğinden çok şık giyimli bayan ve erkeklerin sokakları döküldüğü Sex and The City vari bir gece olarak kazındı aklımıza. Bakalım önümüzdeki sezonlar neler gösterecek?

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Unknown dedi ki...

Aaa suratım açııık :p :))

20 Eylül 2010 12:29
haktano dedi ki...

arkadaşınızın elbisesi nerden? çok şık ve kendisine çok yakışmış. saçlarını da çok begendim ayrıca:) siz kendisine iletirsiniz:)

20 Eylül 2010 15:46
Adsız dedi ki...

Ada'nın annesini fazlaca beğendim, söylemesen resimlerden max 30 yaşında derim..

20 Eylül 2010 20:55
Adsız dedi ki...

Ada'nın annesi henüz 29 yaşında zaten, 30'a daha var yani... : )

21 Eylül 2010 00:45

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar