Christopher Kane ile İlkbahar Yaz 2011 Modasına Giriş

21 Eylül 2010 Salı

christopher kane ss 11 1
christopher kane ss 11 2
christopher kane ss 11 3Biliyorum özlediniz uzun zamandır eksik ettiğim defile postlarımı. Ama merak etmmeyin sonunda ilham geri döndü ve 2011 İlkbahar Yaz koleksiyonları ile yeniden beraberiz.

Gözüme ilk ilişen jelibon renkleri ile karşımıza çıkan Christopher Kane koleksiyonu. Christopher Kane ilkbahar yaz 2011 koleksiyonundan klasik görünümlü kumaşlar, geleceğe atıfta bulunan kesimler ve aralara serpiştirilmiş tribal desenler mevcut.

Koleksiyonlarının ilginç yapısından vazgeçmeyen tasarımcı yine kendine has belirgin bir çizgi üzerinde koleksiyonunu moda severlere sunmuş. Üstelik hiç şüphem yok ki Christopher Kane'in bu koleksiyonundan parçalar da önümüzdeki sezon kırmızı halının hatırı sayılır seçimleri arasında yer alacak.

50'leri yaşatan Sonbahar Kış 2010 koleksiyonlarından yumuşak bir köprü ile futuristike geçişi tamamlayan Kane koleksiyonun benim en beğendiğim kısmı desenli eteklerle kombinlenen baklavalı hırka ve suveterleri oldu. Acaba sizin tercihiniz hangi modellerden yana olurdu?

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar