Lady Gaga Denince Akla ...

1 Eylül 2010 Çarşamba
Lady Gaga denince akla ilk olarak metal dişler geliyor. Benim zevkime göre biraz fazla sert kalıyor olsalar da gezdiğim tüm internet sitelerinde sıklıkla rastladığım bu dişlileri göz ardı etmem pek mümkün değil.

İşin ilginç yani ben bir bayan olarak bu tür metal dişli parçaların yanında gezinmeyi tehlikeli bulacağımdan ötürü erkeklerin bu tür parçaları kullanan bayanlara karşı tutumlarını da oldukça merak ediyorum. Fikirlerini paylaşmak isteyenleri yorumlara beklerim.

Bu arada iconjane'in Facebook grubuna halen dahil olmadıysanız buradan buyrun.

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

DB JUNK dedi ki...

Daha saygılı ve temkinli:) Şaka bir yana ben çok seviyorum

2 Eylül 2010 10:05
Onur Çiçek dedi ki...

valla bi erkek olark yanmda öyle bir kızın gezmesindn tırsarm :)) dısardn ilk gördgmde bu kız herseyi yapabilr uzak durmk en iyisi diye bir düşncm olur.Tabi sahne sovlarında olabileck bi tarz.Fazla asırya kacılmdan bu tip dişli aksesuvarlar kullanılabilr.Hatta bu bayanı oldkca seksi bile gösterir.

2 Eylül 2010 15:48
ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Ben hiç sevmiyorum, Gaga'ya yakışıyor tabi o ayrı :) Erkeklerinse yaklaşabildiklerini sanmıyorum. Çiçekli elbise giyene basma giymiş köylü kızı damgasını yapıştıran erkeklerin bu modaya yaklaşımı nasıl olabilir ki :)

2 Eylül 2010 18:57
MODA DUYGUSU dedi ki...

Sert buldugum dogru ama cok seviyorum cok tarz duruor bence herseyde kullanabilirim (ayakkabı,pant,ceket vs..)
Yalnız nasıl yani bayanlar erkeklere şiddet mi göstericek bu zımbalarla hahaha :D yok canım bir bayana yakısmaz böyle birşey hiç aklıma gelmemişti daha önce :D bence erkeklerde böyle dusunmez heralde.Hem Turk erkegı bu neyse cumlenın devamı bıraz kaba geldı :D

10 Eylül 2010 05:24

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar