Happy Girls Are The Prettiest

10 Kasım 2010 Çarşamba

Bu sabah her sabah olduğu gibi güzel görünmek için yapılanlarla ilgili kafa yorarken gözüme Audrey Hepburn'un bu son derece bilge sözü ilişki. Sizler de etrafınıza baktığınız zaman en güzel kızların, hep en mutlu kızlar olduğunu fark etmemeniz mümkün değil.

Ne giydiğiniz, modayı ne kadar yakından takip ettiğiniz, vücut ölçüleriniz ve saç renginiz her zaman gülümsemenizin gerisinde kalacağından, hayatınızdaki güzellik sırlarının başına gülümsemeyi eklemeye ne dersiniz?

Sevdiğiniz insanlarla beraber olmanın, nefes almanın, yemek yemenin ve içinde bulunduğunuz anın tadını çıkarın. Siz kendinizi mutlu hissetiğinizde çirkin görünmenin mümkün olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Ve bir de tabii kız arkadaşlarınızla hoplayıp zıplayabileceğiniz şarkılar dinleyin... Buyrun bir tanesi de benden size gelsin.... Girls just wanna have fun....

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Unknown dedi ki...

ASLI diyor ki :)) ben bugüüün çok güzelim :) çünkü çok çok mutluyuuuuum :)))))

10 Kasım 2010 11:59
Adsız dedi ki...

Kesinlikle haklısın cnm valla ben çirkin olduğum zamanda gülüyorum güzel olduğum zamanda hep gülümseyen biriyim :)))

Mutsuz olunca hep bu şarkıyı dinlerim :)
Sezen aksu "saki soylemek lazim" avaz avazzzz )))

10 Kasım 2010 12:34

gönderin mutlu etti sonunda paylaştığın şarkı beni mest etti! iki haftadır bunu söylüyorum ben de (senin deyiminle) içinde bulunduğum anın tadını çıkarttığım, yemek yediğim, güldüğüm insanlar ile! We just wanna have fuuuuun!!!

10 Kasım 2010 15:02
Duygu Fedakar dedi ki...

evet okadar dogru ki söledigin üstünde ne elbiseler taşıyan kadınlar var ama surat beton o zaman hiç bi anlamı yok pozitif enerji hem güzelligini hemde senin ne kadar ne samimi oldugunu belli eder

11 Kasım 2010 12:56

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar