Gwyneth Paltrow Bahane Saçlar Şahane

1 Aralık 2010 Çarşamba


Oldum olası sevemedim Gwyneth Paltrow'u ben. Bunun bir çok nedeni olabilir elbette. Brad Pitt'in kalbini kırdığında ben daha halen sonsuz aşka inanan genç bir kızdım örneğin. Kim bilir belki kinci yanıma denk gelmiş ya da belki de fazla beyaz teni ve soğuk tavırları ile bana göre başka bir dünyaya aitmiş gibi görünmesinden ötürü bir türlü kalbimde yer edinememiş olabilir.

Yanlış anlaşılmasın Gwyneth Paltrow'un kariyeri boyunca beğendiğim ve izlemekten çok zevk aldığım filmleri de oldu ama gönül işte, bir türlü kendisine ufak da olsa bir yer açamadı.

Gel gelelim her türlü antipatime rağmen söz söylenemeyecek olan tek özelliği, saçlarına. Geçtiğimiz hafta New York'ta Emily ile Glee'nin yeni bölümünü izlerken Emily'nin ''bu kadını oldum olası sevemedim ama saçlarına söz söyleyemiyorum'' cümlesi üzerine ben de bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Çünkü gerçekten sevilsin ya da sevilmesin Gwyneth Paltrow'un saçlarına olumsuz bir yorumda bulunmak pek de mümkün değil. Zaten hemen her modeli, fazla yoruma gerek bırakmadan fotoğraflarla anlatıyorlar kendilerini...

Blog Widget by LinkWithin

10 comments

Melike Güner dedi ki...

bu kadın bana da hep soğuk nevale gelir, gördüğüm zaman Chris Martin' e üzülürüm hep :)ama saçlarına dikkat etmememiştim şahaneymiş cidden sarı çiyan

1 Aralık 2010 22:10
tarih84 dedi ki...

benimde tanımlayamadığım bir yakınlık hissi var bu kadına karşı.tek saçlarını değil her halini çok seviyorum.bu kadını seviyorum.

1 Aralık 2010 22:55
Junon dedi ki...

hislerime tercüman olmuşsun resmen... ben de Bradle olan ilişkilerinden beri (ki zaten o dönem yeni yeni ortalara çıkıyordu) ısınamadım...taa ki Glee'de izleyene kadar...isterse ne kadar sempatik olabiliyormuş...sarı saçlar hiç ilgimi çekmediği için saçlarını da önemsemedim ama haklısın sanırım, güzeller:))

2 Aralık 2010 09:11
Tuğba dedi ki...

ben kendisini oldum olası sevdim.. bi kere çok asil bir havası var.. soğukluk tamamen oynadığı rollerle ilgili biraz.. saçlara zaten laf yok gerçekten.. teninin beyazlığı vs.. bence çok güzel bir kadın

2 Aralık 2010 10:14
Stilcatcher dedi ki...

ben de ayni seyi Jennifer Aniston icin hissederim.Friends'in bile sevdiremedigi o kadini ,bir tek saclari dolayisyila takip ederdim.:))

2 Aralık 2010 10:39
Minenin Takilari dedi ki...

SACLAR MUHTESEM GERCEKTEN, BANADA COK SOGUK GELIYOR BU KADIN

2 Aralık 2010 11:33
Briss dedi ki...

Aslında saçlarının bir numarası yok. İnce telli, zayıf görünüyor. Bence olay, yakışan modeli bulmaktaki becerisi. Veya yüzünün pek çok modeli kaldırması olabilir

2 Aralık 2010 13:01
Adsız dedi ki...

Açıksacı sarışınları HİÇ sevmem Cameron Diaz dışında. BU kadının saçlarınıda beğenmedim çok sıradan ve anlamsız :)

2 Aralık 2010 16:48
Unknown dedi ki...

Saçlar da güzel, kendi de, ben severim :) Spain on the road again'de öyle soğukta durmuyordu ama soğukluğunu da seviyorum ben onun ;)

3 Aralık 2010 10:47
Adsız dedi ki...

Çok özel bir bayan gerçekten harika da bir oyuncu

30 Ocak 2011 00:17

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar