Kuşlar Çiçekler ve Kalpler 2011 Yazında H&M'de

15 Aralık 2010 Çarşamba

Dün H&M'in önümüzdeki günlerde mağazalara girecek olan yaz koleksiyonuna bir göz atma fırsatı buldum ve doğruyu söylemek gerekirse bir an önce mağazalara girmesi için heyecanla beklemeye başladım. / I was in H&M's showroom yesterday and had a chance to have sneak peek at H&M's 2011 summer collection which is going to be in stores in the coming weeks. I have to tell you that I look forward to being able to buy my favorite piece as soon as the new collection is in.

Koleksiyonda bol bol kalpli aksesuar, puantiye, çiçek ve kuş olduğunu belirtmekte payda var. / I would like to inform you that there will be lots of hearts, dots, flower and bird patterned products available in the H&M's 2011 summer collection.

Beni bilirsiniz yemek konusunda hassasım, bunu görüp de çekmemek de haksızlık olurdu sanırım. / You know that I'm a little sensitive about having and seeing good food, and that would be unfair not to photograph this table.

Yeni koleksiyonda gece elbiseleri de önemli bir yer kaplıyor ve renkleri ve modelleri ile uygun fiyatlı abiye elbise arayışına çözüm olabilecek gibi duruyorlar. / There are a considerable amount of night gowns in the new collection which can be helpful for some of us who are after affordable fashion.

Puantiyeli ayakkabıları elbette bir yerden gözünüz ısırıyor. : ) / I'm sure the polka dot shoes look familiar. : )

Ne giydiğime de bir göz atalım. / Let's see what I was wearing.

Elbise / Dress : Miss Selfridge
Çorap / Tight : Topshop
Palto / Coat : Topshop
Çanta / Bag : Balenciaga
Çizme / Boots : Steve Madden

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

tarih84 dedi ki...

offf H&M hastası biri olarak İzmir'de H&M mağasızlızlığımızı kınıyorum ahhh ahhh.

15 Aralık 2010 12:10
Adsız dedi ki...

çok tatlısın :)

16 Aralık 2010 12:22

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar