All I Want for Christmas is Nude

16 Aralık 2010 Perşembe

iconjane goes nude 3
iconjane goes nude 2
iconjane goes nude 1Yılbaşı yaklaştıkça 31 Aralık gecesi ne giyeceğim sorunsalı da baş gösteriyor elbette. Bu sene ben kendi adıma bu sorunu erkenden halletmeye karar verdim ve gecenin rengi olarak Pudra ve Siyah ikilisinde karar kıldım. Pudra'nın popülaritesinin tavan yapmış olduğu geçen sezonlarda kendisine yeterince ilgi göstermediğimden bu yılbaşını kendisi ile geçirip gönlünü almaya karar verdim. Bu arada son dakikada fikrimi değiştirme hakım saklıdır.

Eğer sizler de, 2010 zaten fazlasıyla renkli geçti bari yeni yıla biraz daha sade gireyim diyenlerdenseniz sizler de benim gibi pudra ve siyah ikilisini tercih edebilirsiz. İhtiyacınız olan kudret damarlarınızdaki kanda, örnekler de yukarı da mevcuttur...

''What to wear to a new year's eve party?'' is the current question that most of us silently ask ourselves. Well, I have solved my problem by making my desicion. I decided to go ''nude''. Not literally but fashionably of course.

I didn't pay enough attention to Nude dresses when they were highly fashionable during previous seasons and now I'm trying to make up for lost time. I'm planning to wear a nude dress as my new year's eve outfit but I have to tell you that I reserve the right to change my mind.

If you too think that you had a very
colorful year as I did, and prefer to go nude as a change, new year's eve might be the perfect time. You may find a few examples below, for ''how to go nude'', just in case...

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

rebeltakipte dedi ki...

Pudra rengi her şey çok güzel oluyor ama en çok eva mendesin üzerindekine bayıldım.

http://rebeltakipte.blogspot.com/

16 Aralık 2010 16:47

zeynep erdoğan tasarımlarına bakmak lazım tam pudra değil ama içinde pudra geçen şık siyah elbiseler mutlaka vardır;)

16 Aralık 2010 22:41
Unknown dedi ki...

Aman da espri de yaparmış :)))

20 Aralık 2010 09:47

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar