F is For MyForum

31 Mart 2011 Perşembe

Twitter takipcilerim biliyor, dün neredeyse tüm bir günü yeni açılan Marmara Forum AVM içindeki MyForum lounge'unda geçirdik ve yakında harika bir oluşumdan sizleri haberdar edebilecek olmanın heyecanını paylaştık. / My twitter followers know that I've spent yesterday at the new lounge called MyForum in Marmara Forum shopping mall which is offiacially opened today.


MyForum kesinlikle şimdiye kadar karşılaşmadığımız bir deneyim olacak ama detaylı bilgi için bir kaç gün daha sabretmekte ve MyForum facebook ve twitter sayfalarını takibe almakta fayda var. / MyForum is definitely a new experience to all of us so we'd better wait see what it is and meanwhile start following Myforum facebook and twitter accounts.

Dünün özeti... / Yesterday's summary...


Renkli MyForum lounge'u ... / Colourful MyForum lounge ...


Hazal, ben ve Koray MyForum'un iceliklerini öğrenmeye çalışırken. / While Hazal, Koray and I were trying to find out what MyForum is.


MyForum icindeki tasarım ürünlerin hepsi bizi bizden aldı ama sanıyorum Hazal en çok AVM içinde bisiklete binme deneyiminden hoşlandı. / Every object in the lounge was tempting but I assume Hazal's favourite experience was being able to ride a bike in the shopping mall.


Bu F harfi benim olsun istedim ama sonunda MyForum ile ortak kullanmaya karar verdik... / I wanted to have that F for me but then again I decided to share it with MyForum...

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar