Değişmez Pazar Gelenekleri

23 Mart 2011 Çarşamba

Uzun zamandır neler oluyor postu yazmadığımı fark ettim. Geçtiğimiz hafta pazar günü keyif yaptığımız bir günü bloga taşıyayım dedim. / I've realised that it's been a long time since I didn't write a post about what I'm doing. So here it is, a Mexican sunday...

Twitter'dan ve facebook'tan beni takip edenlerin çok iyi bildiği gibi canım arkadaşım Moda Cadısı ve benim en büyük pazar keyiflerimizden biri pazar günkü Meksika yemeklerimiz. Ranchero'nun combo nachos'u da harika bir başlangı. / My twitter and facebook followers already know that my dearest friend Moda Cadısı and I are enjoying sundays with our fav. Mexican food. Ranchero's combo nachos is a great appetizer.

Ne derler bilirsiniz; ''fotoğraf yoksa hiç yaşanmadı'', bu sebeple günümüzü belgeleme çalışmaları... / You know what they say, ''pics or it didn't happen'', so here we are trying to make a statement. : )

Ranchero'daki ikinci favorimiz de kıymalı Taco Fuerte kesinlikle denenmeli... / Our other favourite dish at Ranchero is Taco Fuerte w/ minced meat, great choise for a Taco Sunday.

Meksika yemeğini hazmettikten sonra bir başka pazar geleneği olan pazar rakısına geçmek için yolumuza devam etmeden önce... / Just before to leaving Nişantaşı for another sunday ritual, Sunday Raki : )

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Unknown dedi ki...

yemekler çok lezzetli görünüyor..afiyet olmuş.

tabi bu buluşma için yaptığınız kombinde şahane ...çok cool dedim ben ilk gördüğümde ..

23 Mart 2011 15:20
Adsız dedi ki...

iconjane pantolon nereden çok hoşmuş

31 Mart 2011 15:11
iconjane dedi ki...

pantolon LTB ama gecen yaz almıştım galiba : (

31 Mart 2011 15:16
Adsız dedi ki...

kolye nereden acaba?

21 Nisan 2011 20:41

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar