MyForum Partisi için Soru Bizden Cevaplar Sizden

17 Nisan 2011 Pazar


Geçtiğimiz günlerde Hazal ve Koray ile birlikte MyForum'da gerçekleştireceğimiz mini partimizin davet videosunu sizlerle buradan paylaşmıştım. Şimdi sıra geldi bizlerle birlikte MyForum Lounge'da yiyip içip, hoplayıp zıplayacağınız bu partiye katılmak isterseniz neler yapmanız gerekeceğini sizlerle paylaşmaya...

21 Nisan 2011 Perşembe günü saat 20.00'de başlayacak eğlence dolu partiye bekliyoruz! Bunun için de iki etaplı minik bir sistemden geçmenizi rica ediyoruz.

Öncelikle MyForum'u ilk ziyaret eden ünlü kimdir? sorusunun cevabını 19 Nisan 2011 salı günü öğlen saat 12.00'e kadar iconjane@gmail.com yollamanız gerekiyor. Minik bir ipucu da verereyim, güler yüzlü ile hepimizin bildiği bir kadın.

İkinci olarak da MyForum Facebook sayfasını beğenmeniz lazım. Sayfanın linkine hemen buradan ulaşıp kolaylıkla like edebilirsiniz.

Cevaplarınızı bıraktıktan sonra random.org ile secilecek 10 kisi iconjane'den davetiye kazanmıs olacak. Her birimiz tarafından seçilecek on kişi arasına girip (toplamda 30 kişi oluyor) bizimle birlikte yemek, içmek, müzik dinlemek, Marmara Forum'un içinde yer alan MyForum lounge'un nimetlerinden faydalanmak için elinizi çabuk tutun.

Bizler de sizi orada bekliyor olacağız ; )

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

iconjane dedi ki...

Sorunun cevabını yorum olarak değil

iconjane@gmail.com adresine gondermeniz gerekmektedir ki, sizlere geri donebileyim. ; )

18 Nisan 2011 13:18

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar