Festival Fotoğraf ve Sosyal Medya

31 Mayıs 2011 Salı

iconjane 5Son zamanlarda fazla post yapmadığımın farkındayım. Sanırım bunun da sebebi twitter, facebook, Tumblr ve instagram'da eski zamanlara nazaran daha fazla vakit geçirmem olabilir.

iconjane 3Twitter ve facebook'ta beni takip ediyorsunuzdur zaten ama merak edenler için biri mesaj içerikli diğeri sadece pembe icerikli 2 Tumblr sayfamı verilen linklerden ve eğer instagram kullanıyorsanız beni iconjane adı altında bulabilirsiniz.

iconjane 4Geçtiğimiz hafta Chillout Festival'de canım arkadaşım Modacadisi eğlenirken ben de kendimi tutamayıp bol bol fotoğrafını çektim, instagram'da paylaşmış olduğum fotoğrafları blogda da yayınlamaya karar verdim. Umarım beğenirsiniz.

iconjane 2I know I've been irresponable about my blog recently. I guess it's because I've been very active on twitter, facebook, Tumblr and instagram.

iconjane 6I assume you already follow me on twitter and facebook but if you're intrested you can also follow my Tumblr pages ''iconjane's message board'' and ''anypink'', and if you are using instagram you can also find me there as iconjane...

The photos above are from last weeks Chillout Festival. My dearest friend Modacadisi was having fun while I was photographing her. Hope you like them...

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

NİNO dedi ki...

Nice pics,

Lol
Nino
http://modatasarimi.blogspot.com

31 Mayıs 2011 11:54
NALAN HAZNEDAR dedi ki...

Beğenmek ne kelime bayıldım....

31 Mayıs 2011 13:32
Didem dedi ki...

thirtün çok güzel fotoğraflar da çok hoş olmuş bayıldım:3
http://kucukplastikcicekler.blogspot.com/

6 Haziran 2011 16:34

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar