Renkli Pantolonlar Süleyman Demirel Defilesinde

3 Mayıs 2011 Salı

Dün gece Four Seasons Bosphorus otelde gerçekleşen Süleyman Demirel defilesine gittik bizim kızlarla. Bu fotoğrafı da defile öncesi güneşin batısını beklerken çektim. / My girls and I went to see the new Suleyman Demirel show last night. The show took place at Four Seasons Bosphorus and this photo's taken while we were waiting for the show.

Birbirimizden habersiz olarak üçümüzün de renkli pantolonlar tercih etmesi çok renkli karelere sebebiyet verdi. / It was fun see each other in different bright colours.

Defile ilgili biraz daha fazla fotograf gormek isterseniz Moda Cadısı'na da bir goz atın derim. / If you would like to see more photos from the show you could check out Moda Cadisi's related post.

Blog Widget by LinkWithin

5 comments

Gezi/yorum... dedi ki...

80'li yıllara geri dönüyoruz sanırım.. rengarenk :)

3 Mayıs 2011 13:56
zep_bilgen dedi ki...

cadıya da yazdım, pantolonlarınıza bayıldım! ama açıkçası yüksek bel olması sebebiyle seninki bir tık önde ;) çok yakışmış iconjane. ceketle de süper olmuş. sevgiler ;)

3 Mayıs 2011 17:00
Trendydolap dedi ki...

ben iskeletor tişortunu çok sevdim :)

http://trendydolap.blogspot.com/

3 Mayıs 2011 17:43
Didem dedi ki...

pantolonlar çok tatlı gerçekten
son fotoğrafa da bayıldım renkleri çok hoş
http://kucukplastikcicekler.blogspot.com/

5 Mayıs 2011 11:54
Adsız dedi ki...

kıyafetini begendim.bence baskısız olsa yada baskısında kurukafa yerine baska birsey olsa daha iyi olurdu ama guzel guzel.ayrıca sana fön cok yakısıyor.bence hep boyle kullan ve arada kırık fön yaptırabilirsin onunda yakışıcagını duşunuyorum...

31 Ocak 2012 11:47

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar