Bozcaada'da Ne Yapılır vol.I - BAKKAL

15 Haziran 2011 Çarşamba

Geçtiğimiz hafta kız arkadaşlarım çıktığımız Bozcaada tatili sonrasında sizlere buradan daha fazla bahsedeceğimi bildirmiştim. Ve bu kısacık tatilde beni, atmosferinden, insanlarına yemeklerinden müziğine en fazla etkileyen yer hiç kuşkusuz BAKKAL oldu.

After last weeks short trip to Bozcaada I had informed you about my coming posts about Bozcaada. This is one is about the BAKKAL which is for me, the most interesting place in all aspects.

İtalyan tarzı menüsü ve dekorasyonu ile kendinizi kısa bir süre için de olsa bambaşka diyarlarda hissedeceğinizi garanti ediyorum. / With Bakkal's Italian menu and decoration, it is guaranteed that you will feel like you are in an different world.

Sabah kalvalltısı ve akşam yemeği için mutlaka yaşanması gereken bir deneyim olan Bakkal'a gitmeden önce 05322759933'den rezervasyon yaptırmanızda fayda var zira habersiz giderseniz yer bulmakta zorlanabilirsiniz. / Having a full course breakfast or dinner is a must try experience but before you go there you should make reservations or you may not be able to find a free table during the season. (05322759933)

Bakkal Bozcaada ile ilgili gelişmeleri takip etmek için Bakkal Bozcaada'nın facebook sayfasını takip ederseniz, haftanın eventlerinden ve kokteyl ve şarap gecelerinden de anında haberdar olabilirsiniz. / If you want to follow the updates about the weekly events, cocktail and wine hours of Bakkal Bozcaada do not forget to like Bakkal Bozcaada on facebook.

Blog Widget by LinkWithin

5 comments

Didem dedi ki...

ya fotoğraflarda kullandığın filtreye hayranım çok avrupai :D harika bir post devamını bekliyorum
http://kucukplastikcicekler.blogspot.com/

24 Haziran 2011 13:33
Adsız dedi ki...

Seni takip etmeli mi yoksa etmemeli mi bilemedim.Çünkü bir sorumlulugun oldugunu unutuyorsun bir blog acıp onu öylece bırakmak marifet degil.Haftalardır aynı post rezalet .

27 Haziran 2011 14:54
Adsız dedi ki...

Nerede kalınmalı? Önerebileceğiniz yerleri de yazsaymışsınız iyi olurmuş :)

3 Temmuz 2011 16:14
hellenistique dedi ki...

Enjoy!!!
www.hellenistique.wordpress.com

15 Temmuz 2011 20:40
Adsız dedi ki...

Bu kadar reklamini yaptigin Bakkal da servis kotu, yemeklerin porsiyonu keyfe keder buyuklukte,son derece daginik bir servis fiyatlar sacma sapan "free" takilma ayagina bir basi bosluk tek guzel sey kopecik PARIS bu da bizim grup arkadaslarinin yorumu....

22 Mart 2012 07:35

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar