Sunny Sunday at The Beach

1 Ağustos 2011 Pazartesi

İstanbul sıcağında bir pazar günü yapılabilecekler arasında neyi sayarsınız bilemiyorum ama bu hafta bizim seçimimiz Kilyos civarında güneşlenmek oldu. Aslında ben günü cumartesi sanıyordum ama bunun konumuzla alakası yok elbette...

Sleeping under the summer sun is one of the best weekend options for summer if you're in Istanbul during these extremely hot days.

Kız arkadaşlarımla plaja gidince bütün gün güneşlenmek haricinde bol bol yaptığımız iki aktivite, fotoğraf çekmek ve yemek yemek oldu tabii ki.

When I'm at a beach with my girlfriends there two main activities we enjoy apart from sun bathing, and they are taking photos and eating as you can tell from the photos.

Pazar günü Kilyos civarına gitmek insana harika bir gün geçirme fırsatı sunuyor olsa da, her gidişin bir dönüşü olduğunu unutmamak gerekiyor. Giderken yarım saat süren yolu dönerken iki saatte gelmek pek de keyifli olmuyor

It is guaranteed that you will have fun spending your day on a beach near Kilyos but you have know that it is painful when you have to spend two hours of your evening in the traffic.

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Unknown dedi ki...

Dönüş yoluna bir formül bulunursa, neredeyse mükemmel bir gündü :)

1 Ağustos 2011 11:15
sed dedi ki...

ojelerin hastasıyım:)))

1 Ağustos 2011 11:54
Unknown dedi ki...

Dönüş yoluna formül sabah erken gidip akşam erken dönmek.

2 Ağustos 2011 10:33
Unknown dedi ki...

Kaleodoscopic fotoları hangi app.'la yaptın acaba?

11 Ağustos 2011 18:00

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar