Çok Gezenler Viyana'da Ne Yaparlar

29 Eylül 2011 Perşembe

Twitter takipçilerim son bir kaç gündür konuştuğumuz üzere bu cuma yani yarın Çok Gezenler Kulübü dahilinde Viyana'ya gitme planlarım -elbette vizem bugün çıkarsa - olduğunu biliyorlardır.

My twitter followers know that I've been planning to go to Vienna tomorrow for the weekend with Çok Gezenler Kulübü if my passport will be back by tomorrow obviously.

Bu mini Viyana kaçamağında neler yapmak isterim diye düşünürken olmazsa olmazların başına Şinitzel yemeyi koydum elbette. Sanıyorum Viyana'da ayrılmaz eşim olacak olan Billur Saatçi de haftasonu kaçamağından bir kaç kilo fazlalık ile dönme fikrine hazırlamıştır kendine. / I assume having a wonderful schnitzel in Vienna is a must... And I have to tell you that my trip companion Billur Saatçi should get herself ready for extra few pounds.

Elbette bir kaç fazla kilo derken göbeklerimize alacaklarımızın yanında bavullarımıza alacaklarımızı da saymıyor değilim... / And by getting a few extra pounds I don't mean only on our bellies but also our suitcases...

Bu haftasonu Viyana'da neler olup bittiğini takip etmek isterseniz twitter ve facebook iconjane sayfamı takip etmeniz ve/veya facebook Ferhan Talib 'e abone olmanız yeterli... / If you'd like to know what's going on in Vienna this weekend you can follow my twitter and facebook iconjane page and/or you can subscribe my facebook Ferhan Talib account...

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

fashionist dedi ki...

iyi yolculuklar bol bol gez ;)

http://cansansalmoda.blogspot.com/

29 Eylül 2011 13:10
Farah Nayir dedi ki...

Iconjane senin gibi güzel, zeki ve dikkatli birine "klüb" yazmayı gerçekten yakıştıramadım. Çok lame olmuş. Türkçe'de o "kulüp" diye yazılır, hal eki alıyorsa şayet "kulübü/kulübe" falan olur.

29 Eylül 2011 18:03
Adsız dedi ki...

çok ''lame'' olmuş.

21 Aralık 2011 16:03

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar