Gamze Saraçoğlu İlkbahar Yaz 2012 Koleksiyonu Görücüye Çıktı

13 Eylül 2011 Salı

İstanbul Fashion Week kapsamında 10 Eylül Cumartesi günü gerçekleşen Gamze Saraçoğlu defilesini daha önce sizlerle paylaştığım gibi Elidor'un sorularını en hızlı cevaplayan talihlimiz ve çok sevgili Billur Saatçi ile izleyeceğimizden bahsetmiştim. Twitter ve facebook takipcilerim o gün olup bitenleri fotoğraflar ile takip etmişlerdir ama bir kere de buradan anlatmak isterim.

Bizler kendi adımıza harika bir defile ve ardından son derece keyifli bir after party ile süper eğlenceli bir gün gecirdik. Günümüze dair bir kaç fotoğrafı paylaşarak sizleri de keyfimize ortak edebilmeyi çok isterim.

Billur Saatçi and I had a chance to spend a wonderful day with Goncagül - winner of Elidor contest - enjoying Gamze Saraçoğlu backstage, fashion show and after party, during the last day of IFW. Here are some of the photos of our journey.

Defile öncesi prova yapmak için podyumun yanında toplanan modeller defile konsepti ile ilgili son bilgileri alırken. / Models are receiving the final brief about the show.

Dünya'nın en güler yüzlü insanlarından biri olan Gamze Saraçoğlu defile öncesi son kontrolleri yaparken bile gülümsemesinden ödün vermiyor. / Gamze Saraçoğlu is one of those rare people who manages to smile even in the most nervous moment of the season.

Ve defile canım arkadaşım Moda Cadısı'nın backstage'de görüp ''benim olsun'' diye haykırdığı parça ile başlıyor. / And the show begins with my fellow blogger Moda Cadısı's favourite piece.

Beyaz, kırmızı, sarı ve lacivert renkli parçalardan oluşan koleksiyonda sahip olmayı istemeyeceğiniz bir parça hemen hemen yok gibi.
The collection is based on four themes which are shown with white, red, yellow and dark blue colors. And I could easily say that there are just a few pieces which could not made to my wish list...

Gamze'yle dostluğumuz henüz 17 yaşımızda ve büyüyünce ne olacağımızı bilemediğimiz zamanlara kadar uzandığından, yaptığı her tasarımı ve kazandığı her başarıyı gözlerim dolmadan izlemem pek mümkün olmuyor.
Since Gamze and I know each other for a very long time, it is not possible for me not to become emotional when I see her successful designs and shows.
Yine de Gamze'nin hemen hiçbir defilesini kaçırmayan ve tüm koleksiyonlarından keyif alan biri olarak bu koleksiyonunun açık ara en iyi işi olduğunu düşündüğümü söylemeden edemeyeceğim.

I've been to nearly all of Gamze's fashion shows and loved all her collections since the day she started but I have to say that this collection is her finest work so far.

Harika bir defile sonrası Pera Palas'ta düzenlenen ve Limango'nun ev sahipliği yaptığı Gamze Saraçoğlu partisinde hem keyfimize keyif katıyor hem de Gamze'yi öpücüklere boğuyoruz. / During the after party hosted by Limango we had a lot fun and also the chance to congratulate Gamze for her lovely show and collection.

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

ÇantaVeFazlası dedi ki...

Gamze Saraçoğlu'nu şahsen tanımıyorum ama ne kadar olumlu bir insan olduğunu ve bu özelliğinin işine ne kadar iyi yansıdığını görebiliyorum. Tasarımlarını her zaman çok beğendim, bu kez yine kendinden bekleneni yaptığını, hatta aştığını düşünüyorum :)

13 Eylül 2011 20:15

Kolyene bayıldım, nereden???

http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/

16 Eylül 2011 21:10
Adsız dedi ki...

ben de çantaya bayıldım ???

18 Eylül 2011 15:31

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar