Bugün Ne Giydim - Berem Olmadan Asla

15 Ekim 2011 Cumartesi

iconjane outfit 5

Sanıyorum bu kışın ilk ''bugün ne giydim?'' postunu da böylelikle yayınlamış oluyorum. Her ne kadar bir yazı daha geride bırakmanın hüznü içerisinde olsam da, elimizden bir şey gelmediğini kabul ederek kışın tadına çıkarmaya niyet ediyorum...

iconjane outfit 4Here comes my first outfit post of this winter. I hope that this will be the first of many...

iconjane outfit 3Bere / Beret : Miss Selfridge
Tshirt : Topshop
Kolye / Necklace : Topshop
Etek / Skirt : Miss Selfrigde
Çorap / Tight : Topshop
Kısa Bot / Bootie : Zara

iconjane outfit 2Bileklikler / Wristbands : Zara
Çanta / Bag : Zara
Muse yüzük / Muse ring : Forever 21
Ceket / Jacket : Moda Cadısı'nın dolabından / From Moda Cadısı's closet : )

iconjane outfit 1

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Adsız dedi ki...
tarih84 dedi ki...

renklerin kardeşliği gibi:) her renk birbirini tamamlıyor sen de onlara yön veriyorsun bu kombini çok sevdim ki seni zaten çok seviyorum söylememe gerek yok dimi=))

30 Ekim 2011 23:18
Adsız dedi ki...

çanta,etek,bluz,ayakkabı.. hepsi çok guzeller ama bu kombin okadar yanlış ki... hele o bere ile gerçekten tam bir fail. aslında o etek çorap ve ayakkabı okadar kotu degil hatta hoş ama o bluz okadar otantik bir havadaki belki bir başka bluzle guzel olabilirdi ama çanta ve bere gerçekten cok alakasız ve çirkin olmuşlar. boyle unlulerde ve defilelerde gordugun şeylerin hepsini alıp giymek istemiş gibi duruyorsun....

30 Ocak 2012 19:08
iconjane dedi ki...

Sevgili adsız,

oncelikle adsız yazmak yerine isminizle yazsanız cok daha hos olurdu, yorumlarınızdan anladığım kadarı ile kendinize güveninizde hicbir sorun yok o halde isimsiz olmak neden?

ikincisi her türlü eleştirinizi dikkate aldığımı bilmenizi isterim ama ben her zaman her yerde belirttiğim gibi kişisel olan hiçbir tercihe ''DOGRU/YANLIŞ'' yorumu yapılamayacagını dusunuyorum.

Soz konusu kisisel zevkler olunca dogru yanlıs yoktur, kisiyi mutlu eden seyler vardır. Ben kıyafetlerimi aynaya baktıgımda beni mutlu edecek sekilde seciyorum.

Bir de su var ki, yorum bıraktıgınız bazı postlar 2009 yılından kalma. Siz de tahmin edersiniz insanın zevki ve tarzı da zamanla degisebiliryor.

Her türlü yorum icin tekrar tesekkur ediyorum. Her zaman da yorumlarınızı yazmanızı rica ederim.
sevgiler
ferhan

30 Ocak 2012 19:33

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar