Puantiye Neyle/Nasıl Giyilir

17 Ekim 2011 Pazartesi

puantiye neyle giyilir 9

Sezonun en ön planda olan/olacak olan trendlerinden birinin Puantiye olacağından sizlere bahsetmiş ve hatta nerede bulabileceğinize dair minik bir ipucu da vermiştim.

puantiye neyle giyilir 7I've mentioned in my previous posts that using Polka dots is going to be one of the most populer trends of this winter season.

puantiye neyle giyilir 4Puantiyenin son derece eğlenceli görünümü yanı sıra aynı derece kolay olan kullanımını gözünüzde büyütmeyin sakın.

puantiye neyle giyilir 5Polka dots are not only fun to wear but also easy to combine with other patterns.

puantiye neyle giyilir 8Özellikle sezonun bize verdiği yetkiye dayanarak, puantiye üzerine puantiye giymek, veya puantiyeli parçanızı çizgili kumaşlarla ve hatta çiçek desenleri ile birlikte kombinlemek gayet mümkün.

puantiye neyle giyilir 3This season it is more than okay to combine your polka doted pieces with polka dots, stripes and even with floral prints. I assume when it comes to polka dots, sky is the limilt.

puantiye neyle giyilir 2Bu postta gördüğünüz sokak modası fotoğraflarını Sartorialist ve Tommy Ton yakalamış ama gönlüm ister ki biz de bu kış Türkiye sokaklarında en az bu güzellikte kombinlere rastlayalım.

puantiye neyle giyilir 1The street photos in this post are taken by The Sartorialist and Tommy Ton. My wish is to see those kind of lovely and daring combinations on our streets.

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

burcu dedi ki...

Hem puantiyeli hem çizgili!! YOK ARTIK DAHA NELER" derdimm... SUSTUM. Olabilitesi de varmış

18 Ekim 2011 13:06
Cansın Ekşi dedi ki...

Sondan 3. kombine bayıldım.Gömlek rengi ve kazağın çizgilerinin uyumu!

visnetadindaa.blogspot.com

18 Ekim 2011 21:29
Unknown dedi ki...

Nisan'da puantiyeli çorap giydim diye, out of fashion diye yorum gelmişti, bu insanlarda öyle :)))

20 Ekim 2011 13:04
Unknown dedi ki...

bnm favorim çizgililerle puantiyeler kesinlikle!

22 Ekim 2011 21:23

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar