Kış Trendleri Av Mevsimi Başlamıştır

5 Ekim 2011 Çarşamba

TimeOut İstanbul dergisinin Ekim sayısını alanlar benim ve sevgili blogger arkadaşım Moda Cadısı'nın sezon trendleri ile ilgili yorumlarını görmüşlerdir. Ben de kendi kendime sezon trendlerine uygun parçaları nerede buluruz diye düşünürken Topshop'un 2011 sonbahar kış koleksiyonu ile karşılaştım ve mutlu oldum. / My dear blogger friend Moda Cadısı and I've given interview to TimeOut İstanbul's October issue about the new season trends. Today I was trying to figure out where we could find the new seasons trendy pieces when I find Topshop's new season collection.

Geçtiğimiz günlerde sizlere yeni sezonda en çok gündemde olacak gibi görünen bazı trendlerden bahsetmiştim. Puantiye de kesinlikle bu trendlerden - benim de en sevdiklerimden - biri. / In my previous post I've mentioned this coming season's important trends. Using polka-doted pieces is definitely one of those - and my favourite - trends.

Sezonun kuşkusuz bir diğer eğlenceli ve Moda Cadısı'nın da favorisi olan trendlerinden biri de desenli - özellikle hayvan desenleri olan- kazaklar. / One of AW 2011's best - and also one of Moda Cadısı's favourite - trends is animal printed jumpers and cardigans.

Geçtiğimiz kış sezonunda hızlı gelişinin sinyallerini veren bol pantolonlar bu kış sezonunda egemenliklerini tamamen ilan edecek gibi görünüyorlar. Hem günlük hem de şık kullanımda kurtarıcı olabilecek bu pantolonlar bu sezonun olmazsa olmazlarından kanımca. / Wide leg trousers started to rise last winter season and seems like they will be the ultimate must have item of this winter season.

Bu advertorial yazıya ait tüm görseller Topshop Sonbahar Kış 2011 sezonuna aittir. / Images for this advertorial are from Topshop AW 2011 collection.

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Unknown dedi ki...

Hhaaha bu yazıda kendimi görmeyi beklemiyordum ama teşekkürler :) O dobermanlı kazağı giydim ama cok beğenmedim, cok Balenciaga geldi sanırım :)Bol pantolon ben de istiyorum!!!

5 Ekim 2011 11:21

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar