En Güzel Dileğe Calvin Klein Saat Hediye

14 Aralık 2011 Çarşamba

Madem ki yeni yıl yaklaşıyor ve hepimiz yeni umut ve dileklerle doluyoruz o halde mutlu yeni yıl başlangıcına benim de bir katkım olsun istedim ve bu yıl blogdan bir yeni yıl hediyesi vermeye karar verdim.

Aşağıda da görseli bulunan siyah Calvin Klein Glam watch (Eren Holding garanti belgesi ile birlikte) siz sevgili iconjane severlerden birinin olacak. Bu güzel ve değerli saati (koruma jelatini halen üzerinde bulunmaktadır) kazanmak için ne yapmanız gerektiğine gelince.

Madem ki yeni yıla giriyoruz, hepimizin içimizde tuttuğu yeni yıl dileklerini haykırma zamanı geldi.

Yapmanız gerekenler şunlar:

- Bu postu yayınladıktan sonra iconjane facebook sayfasına koyacağım, facebook'ta iconjane'i like etmişseniz bu bağlantıyı kolaylıkla bulacaksınız demektir.

- Facebook iconjane sayfasındaki bu bağlantının altına yorum olarak, sevdiklerinize vermek istediğiniz en içten yeni yıl dileklerinizi yazmanızı rica edeceğim.

- DİKKAT: Bloga bırakılan yorumlar geçerli sayılmayacaktır, bu noktaya dikkat etmenizi ve yorumları iconjane facebook sayfasındaki bu postun bağlantısının altına bırakmanızı önemle rica ederim.

- Facebook iconjane sayfasındaki bu bağlantının altına bıraktığınız yorumlar arasında (25 Aralık 2011 pazar gecesi saat 23.59'a kadar) en çok like/beğeni alan yorumun sahibi hediyeyi kazanacak...

İlgi gösteren herkese şimdiden şimdiden teşekkürler, iyi şanslar ve muhteşem bir yeni yıl dilerim.

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

iconjane dedi ki...

Yarışmanın kazanını yorumu en fazla beğen/like alan kullanıcı Melike Mell oluyor.

Katılan herkese tesekkurler ve herkese simdiden iyi seneler.

26 Aralık 2011 14:03

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar