2012 En Moda Renk Tonları - Sarı

15 Ocak 2012 Pazar

2012 renklerinden bahsederken yeşil ve turuncuya değinmiştik. Biraz da sarıya göz atmakta fayda var.


Yellow is the third colour that I'm posting about 2012's trendy colours, after green and orange.


Blog Widget by LinkWithin

5 comments

NALAN HAZNEDAR dedi ki...

Renkleri çok severim ve kesinlikle ayırt etmem fakat nedense sarıyı kendime yakıştıramıyorum sarışınım yakışmıyor dıe saçma bi düşüncem var fakat kesinlikle çoook güzel bir renk tasarımlarımda kullanmayı da cok sevıyoryum...
www.nalanhaznedar.com

15 Ocak 2012 20:20
begüm dedi ki...

Tam olarak çok fazla yanıldığımı söylemek istiyorum, twitterdan uzun uzun yazamayacağımı bildiğim için buraya yöneldim.
Bazı şeyler kendi köşenizde ahkam kesmek kadar kolay olmuyor, yada renklerden bahsetmek kadar. Meltem Cumbul'dan bahsediyorum, resmen ona atılan olumlu değil ama bütün olumsuz tweetleri RT ettiniz. Evet kıyafeti berbat ve çarşaftan farksızdı kabul, ancak siz bir Türk'ün ne sebeple oraya çıkmış olmasından ziyade yapılan tüm olumsuzluğu birleştirdiniz. Ne gerek var ki? Ki siz moda konuusnda insanları bilinçlendirmeye çalışıyorsunuz. Sizce O'nun çevresinde siz kadar bilen yok mu? Elbette var, hatta daha fazlası var, ancak kıyafete karar vermek bir tercih meselesi...
Bu kadar yermeniz gerçekten çok iticiydi. Daha duyarlı olmanızı beklerdim. Ve en kolay şeyi yapıp unfollow ettim. İyi şanslar.

16 Ocak 2012 04:45
iconjane dedi ki...

Sevgili Begüm,

Herkes elbette kendi bakış açısını gostermekte serbesttir. Ben de seninkini anlıyor ve saygı duyuyorum. Ancak benim bakış açıma göre Meltem Cumbul'un oraya çıkıp Türkiye'yi temsil etmesi bu şekilde olmamalıydı.

Eğer oraya bir ödül vermek veya ödül almak için davet edilmiş olsaydı bence bu son derece önemli olurdu. Ancak benim bakış açımdan Meltem Cumbul oaraya bizlerin ağzına bir parmak bal çalmak için yapılmış saçma sapan bir manevradan ibarettir. Bu saçma durumun içinde yer almayı tercih etmesinin yanı sıra kıyafetinin kötülüğü de tartışma götürmez bir konu idi.

Bu noktada benim RT'lerle amacım Golden Globe izleyen ve Turk olmayan twitter kullanıcılarının ortak görüslerini görmek durumun vahimliğinden dem vurmaktı.

Kimseyi kırmak istemem ama bir Turk olarak Golden Globes'da görünmenin, kendi kendimize bir iki barış cümlesi kurmanın başka hicbir seyi goze onunde bulundurmadan alkışlamak gerektirdigine inanmıyorum.

Guzel mesajınız ve iyi dilekleriniz için tesekkur ederim.
sevgiler
ferhan

16 Ocak 2012 05:17
ozerksezoon dedi ki...

@ begüm

Düşünceler olumsuz olduğu halde olumlu rt.ler mi yapılsaydı ?Sırf türk diye? O da ikiyüzlülük olmayacak mıydı?
Meltem Cumbul'un kıyafetinden çok daha derin zaten mevzu elBise teferruat.Meltem Cumbul gibi donanımlı bi kadınIN orada söyliyecek başka şeyleri olmalıydı.Meltem Cumbul'un kendisinin de neden orada olduğunu bilmez bir hali vardı.Kullanılmış gördüm kendisini ve ülkemi.
Yazmadan edemedim yeri olmasa da:)

16 Ocak 2012 15:03

gectiğimiz yazdan beri dolabım sararmıştı:)

19 Ocak 2012 00:22

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar