Mart'ta Bozcaada Havası

12 Mart 2012 Pazartesi

Mart soğuğunda Bozcaada'ya kaçamak yapma hikayesi Paris'in evini özlediğini söylemesi ile başladı. Kendisine ''hayır'' demek görüldüğü üzere pek mümkün değil.

I know it sounds crazy to visit Bozcaada on a very cold march weekend but when Paris asks us to go to home, we go home...

Ne kadar soğuk olursa olsun, Bozcaada'da olmak bile huzur bulmak için yeterli. Bir de leziz yemekleri hesaba katarsanız, Bozcaada'ya gitmek hiçbir zaman keyifsiz değil. Rengigül'ün kahvaltılarının kışın da yazdan aşağı kalır yanı olmadığını görmek hepimizin içini rahatlatacaktır eminim...

Even though the weather is ice cold it's always a pleasure to spend time on Bozcaada. It's a huge relief to see that Rengigül's breakfast during winter is as delicious as in summer.

Soğuk havanın tek dezavantajı sokaklarda yürüyerek vakit geçirmenin pek mümkün olmaması idi ama eve dönmeden önce kısacık da olsa en sevdiğim sokaklarda dolaşmayı unutmadım.

The weather was way too cold to wander the streets but I still couldn't help but wander.

Blog Widget by LinkWithin

10 comments

Seda Maç dedi ki...

Yaaaaa ben kopisi yerim fotograflar harika canim tatile gidesimi getirdin :)

12 Mart 2012 19:29
fashionisable dedi ki...

fotoğraflar çok hoş :)


http://fashionisable.blogspot.com/

12 Mart 2012 22:52
Robinin kedisi. dedi ki...

Bozcaada güzeldir, ancak sokakları daha güzeldir. Ve fakat, köpeğinizin ismini paris koymanızı yadırgadım. Umarım köpeğiniz sizi terk eder.

12 Mart 2012 23:00
Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi. 13 Mart 2012 18:35
Adsız dedi ki...

ya bu köpiş gerçek mi hayır bu ne bu nasıl bir şey gerçekse cinsleri ne bunun ben de alıcam ve yicem masama koyup dişlerim kenetlendi resmen bu nasıl birr cicilik ve datlılıktır yerabbbiimm o ne şapşal kafa eğmek ve şehla şehla bakmaktırrr ayyy fena oldum cok ciciiiii

19 Mart 2012 21:30
Ahu dedi ki...

İşte bu postla Bozcaadayı daha bir özledim.Hele şimdi kimsele yokken, bana ayrı bir keyifli geliyor.Kışın adada şömine yakıp tembel tembel sıcak birşeyler içmek gibisi yok.

19 Mart 2012 21:49

Ah o ne şirin bakışlar oyle yerim yerim :) Bozcaadaya kışın gitmek nasip olmadı ama oraya o kadar aşığım ki soğuk falan dinlemem fırsatım olsa giderim, kışın o çılgın kalabalık olmadan daha bile keyifli olabilir. Hele ılık ve güneşli bir kış günüyse o canım sokaklarda gezmek, balık kalamar keyfi, denizi izleyerek şarap içmek süper olur. Rengigülde kahvaltı da olmadı bir türlü deneyemedım ama bu yaz mutlaka gitmeliyim =)

http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/

22 Mart 2012 23:14
Adsız dedi ki...
Bozcaada dedi ki...

O nasıl bir köpecik öyleee :) hemde Bozcaada aşığı :)

7 Aralık 2013 10:19

Çok keyifli bir yazı olmuş, klavyenize sağlık! Fotoğraflar da ayrı keyifli...

Yolunuz Bozcaada'ya yine düştüğünde, sizleri Bozcaada Fotoğraf Atölyesi'ne de bekleriz.

https://www.facebook.com/bozcaadafotografatolyesi Facebook sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir ve güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz. Belki bir sonraki yazınızda bizden de bahsedersiniz :)

Selamlar

8 Haziran 2014 18:19

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar