Cannes 2012'de Sarışın ve Kızıl Üstünlüğü

22 Mayıs 2012 Salı

2012'de Cannes'in kırmızı halı fotoğraflarına damgasını vuran isimlerin başında Diane Kruger var. Kıyafetlerden çok saçlarla ilgilendim neden bu seneki festival fotoğlarında ve bu seneki sarışın ve kızıl başarısının esmerleri gölgede bırakmasını üzülerek izledim.

Saçlarını beğendiğim ve hatta bayıldığım bir diğer sarışın da Naomi Watts oldu. Bronz ten ve düz fönlü hali bir numarama yerleşti.

2012'de bakmaya doyamadığım kadınların başında gelen Jessica Chastain ve kızıl saçları her zamanki gibi ahenkle dans ediyor. Jessica zaman zaman kıyafet seçimleri ile beklentileri karşılamakta zorlansa da, saç konusunda beni kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor.

Bu sene Cannes'da arz-ı endam eden esmerler Freida Pinto, Eva Longoria ve Kelly Brook tercih ettik ettikleri saç modelleri ile şaşırttı doğrusu. Freida doğu batı sentezi arasında sıkışıp kalınca, Eva çaresizlik modunu üzerinden atamayınca, Kelly de topuzun büyüklüğünü vücut proporsiyonlarına oranlamaya kalkınca sonuç sıradanlıktan öteye geçememiş.

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Life By Bambinos dedi ki...

Sarı candır ama :))

22 Mayıs 2012 14:52
Unknown dedi ki...

merhaba
bu yaz sarı saç modasnın tavan yapacağını duymuştum.burdanda görülüyor zaten.

bu arada bende beklerim:)

pelin-in.blogspot.com

25 Mayıs 2012 10:05

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar