İlginize Sonsuz Teşekkürler

28 Temmuz 2012 Cumartesi

Sevgili Billur Saatçi(offnegiysem) ile birlikte Türkiye'de ik defa bir online site (Mija) için tasarladığımız kıyafetlere ilk günden beri gösterdiğiniz ilgiye ne kadar teşekkür etsek azdır sanıyorum.

İlk koleksiyonumuzdan beğenip de almadıklarınız var ise sonradan üzülmemek için son 3 gününüz olduğunu anımsatmak isterim.

Umarım ileride sizler için hazırlayacağımız yeni surprizleri kaçırmamak için MyMija'nın facebook ve twitter accountlarını da takibe almayı unutmamışsınızzdır...

Thanks to all my followers for your support with iconjane for Mija collection. Hope you'll enjoy our new surprises as much as the first one...


Blog Widget by LinkWithin

2 comments

derya dedi ki...

merhaba ben pilili eteklerden almak istiyorum ve son 25 saate girmisiz ondan acil bir sorum var :) bnm boyum 1.62 bu etekler standart mı? mija'daki modelde de sizde de sahane durmus topukluyla giysem de kestirmem mi gerekecek ya da proporsiyonu sıkıntılı mı duracak kestiremiyorum..

31 Temmuz 2012 00:10
Adsız dedi ki...

ahhahha deryanın dert ettiği şeye bak yahu.ferhan da 150 cm. zaten..sen yanında selvi boylu kalırsın derya..anlıcağın o çakma etekler olur sana..;)

12 Eylül 2012 23:20

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar