I Love Sale 2 - Geri Sayım Başladı

23 Ağustos 2012 Perşembe

Şu anda bu satırları okuduğunuza göre öyle ya da böyle moda ve alışveriş ile ilgileniyorsunuz demektir... Bu da I Love Sale 2 etkinliğimizi kaçırmamak için harika bir sebep olabilir.

Sevgili blogger arkadaşlarım Moda Cadısı ve Off Ne Giysem ile severek giydiğimiz ama artık kendilerine yeni yuvalar bulmalarına göz yummaya karar verdiğimiz eşyalarımızı sizinlerin beğenisine sunuyor olacağız üstelik gerçekten inanamayacağınız fiyatlarla.

Ama benim için I Love Sale 2'nin yıldızı kesinlikle Duygu Yegül'ün bakmaya doyamadığım skeçleri olacaktır. Günümüzün yükselen değerlerinden affordable art yani ulaşılabilir sanat ile ilgilenenler için 1 Eylül 2012 kaçmaz fırsat, ajandalarınıza not edin sonra üzülmeyin...

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

fashiononboard dedi ki...

cok heyecanliyiiim, birincisine gelememistim ama buna gelecegim :)

23 Ağustos 2012 20:32
Doorstepping dedi ki...

Şu organizasyonu seneye İstanbul dışındakiler icin internette de yapsanız ne kadar güzel olacak :) bak şimdi bir daha düşündüm de gercekten cok iyi fikir. Bir kısmı da internetten satılsın ;)

23 Ağustos 2012 21:49
piggy dedi ki...

neden bu tarih ya, istanbul'da bir haftasonu yokum, ona denk geldi :(

http://www.piggypinkfashion.blogspot.com/

24 Ağustos 2012 13:56
gooogoook dedi ki...

Hakikatten güzel bir etkinlikmiş amma gelin görün ki hem çalışan hem de İstanbul'da yaşamayanlar için katılmak zor.. Yine de etkinliğin çok güzel geçeceğini tahmin etmek zor değil...:) belki bir fırsat kaçıp geliriz.. Sevgiler..

24 Ağustos 2012 16:37

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar