Çok Gezenler Kulübü - Barselona Hatırası

2 Temmuz 2013 Salı


Mayıs ayında Çok Gezenler Kulübü ile harika bir Barselona seyahati geçirdim. Ekipte ÇGK'nin kurucusu Hazal Yılmaz (anlamarama), hepinizin instagram fenomeni olarak bildiğine emin olduğum Çiler Geçici (Audiosoup), şarkıcı ve güzel insan Aylin Aslım ve şarap uzmanı ve Atölye Winci'nin kurucusu İnci Özay Hatipoğlu vardı. 


Kafanıza uygun bir ekiple seyahat etmenin en güzel yanlarından biri kuşkusuz birlikte uzun uzun sohbet etme imkanı bulmak. Üstelik bir de yemek konusunda iddialı olan bir ülkede yeme içmeden anlayanlar insanlarla birlikteyseniz tadından yenmiyor. Herkesin gözünden Barselona'yı ayrı ayrı okumak için Çok Gezenler Kulübü'ne gözatmayı unutmayın.


Barselona'ya benim gözümden bakınca tahmin edersiniz ki, bol bol alışveriş ve mağaza detaylarına rastlamak mümkün olacak. 


Bu sezon güneş gözlükleri konusunda hassas olduğumu daha önce defalarca dile getirmiştim. Barselona'da muhteşem bir gözlükçüye rastlayınca kendimi tutmak için oldukça zorlu anlar yaşadım.


Eski musluk borularından vitrin çerçevesi hazırlayan, bir yandan vintage gözlük toplarken bir yandan da kendi gözlüklerini tasarlayan yaratıcı bir kişilikle karşılaşmak isterseniz yolunuz Barselona'ya düşmeli derim. Mağaza detaylarına ÇGK'daki fotoromanımda bulabilirsiniz...


Kendi adıma her açıdan son derece keyifli bir seyahat sonrası Çok Gezenler Kulübü'nde detayları okumanız ve yorumlarınızı paylaşmanız için sabırsızlanıyorum. 


Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar