I Love Sale 4 Geliyor

19 Ağustos 2013 Pazartesi


2010 senesinden beri düzenlediğimiz ikinci el satış etkinliğimiz I Love Sale'yi duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum. Ancak bilenler için bile bu senenin yeniliklerle dolu olduğunu söyleyebilirim. 

Bu sene dördüncüsü düzenlenen etkinliğe, her alışveriş bir aşk felsefesini benimseyen Markafoni sponsor olurken, daha önceki I Love Sale'lerden bildiğiniz isimler olan iconjaneDuygu Yegül, Moda Cadısı ve Off Ne Giysem 'e #ilovesale4 'de sosyal medyanın aranan ismi Çizenbayan ve erkek modasının nabzını tutan Niceboys da katılıyor. 

15 Eylül 2013 Pazar günü saat 12:00 ile 17:00 arası gerçekleşecek olan #ilovesale4 için sizleri yine bir önceki etkinlikte olduğu gibi mekanımız Karaköy Muhit'e bekliyoruz.

Bu etkinlik için yeni bir gelişme de yoğun online satış isteklerinizi kırmayarak 12-13-14 Eylül 2013'de Markafoni'de mini bir ön satış gerçekleştirecek olamamız.

I Love Sale 4 etkinliği ile ilgili daha fazla detay için I Love Sale facebook sayfasını like/beğen diyerek takipte kalabilirsiniz. Ayrıca tüm sosyal mecralarda #ilovesale4 tabelası ile yapılan paylaşımlara da bakabilirsiniz. 15 Eylül 2013 pazar gününü şimdiden ajandalarınıza not etmeyi unutmayın...

Daha önceki I Love Sale'lerde neler olmuştu bir göz atmak isterseniz #ilovesale #ilovesale2 ve #ilovesale3 renkli ve eğlenceli fotoğraf albümlerine göz atabilirsiniz... 


Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Cemile Korlu Şener dedi ki...

harika

http://cemrelifestyle.blogspot.com/

27 Ağustos 2013 19:46

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar