Beklenen Sürpriz #iconjaneformija Takılar Karşınızda

5 Eylül 2013 PerşembeBir süredir twitterdan sizlere MyMija ile birlikte yeni bir sürpriz hazırladığımızdan bahsediyordum. Mini sürprizi açıklama günü geldi çattı. 

Kurukafa formunu çok seven biri olarak, bir türlü hem kurukafa içeren hem de kadınsılıktan ödün vermeyen takılar bulamadığım için çareyi yepyeni bir  #iconjaneformija koleksiyonu tasarlamakta buldum. 

Bana kalırsa takılar da, tıpkı çocuklarımız gibi sevdiğimiz evcil hayvanlarımız gibi (henüz çocuğum olmadığı için en yakın hissiyatım bu yönde), hayata renk katan ve onlarsız olmaz diyeceğimiz parçalardan. 


İşte tam da bu sebeple takı koleksiyonumdaki parçalar canım kızım Paris'in ve sevgili dostlarım Duygu Yegül, Burcu Olgun (Moda Cadısı) ve Billur Saatçi (Off Ne Giysem)'in çocukları Lola, Alfie, Sander ve Deyzi'nin adlarını taşıyorlar...

Hayatımda ilk kez kıyafet tasarlama deneyimini de geçen yaz yine MyMija ile yaşamış ve o zaman beni sonuna kadar destekleyen sizler sayesinde çok mutlu olmuştum. Umarım bu mini takı koleksiyonumu da beğenir ve benimle #iconjaneformija etiketli fotoğraflarınızın yanında her türlü fikir ve önerilerinizi de paylaşırsınız.Blog Widget by LinkWithin

5 comments

Lulu's life dedi ki...

tebrik ederim ! Paris nefis renk kombininde.. sanirim edinmek icin sabirsizim :)

5 Eylül 2013 09:34
mervelil dedi ki...

En çok deyziyi begendım cok iyi olmus !

5 Eylül 2013 10:05
Adsız dedi ki...

kuru kafa kullanmak için biraz geç kalmışsınız. out oldu kendisi....

5 Eylül 2013 11:16
Unknown dedi ki...

hepsi ayrı güzeller :) sander çok çok şık bir tasarım olmuş ellerine aklına sağlık :))

5 Eylül 2013 13:56
goncaninsepeti dedi ki...

woow hepsi birbirinden şık, aynen dediğin gibi hem kurukafalı ,hem kadınsı, deyziye bayıldım:)ilene sağlık ,edinmek isterim her birinden :)

5 Eylül 2013 14:18

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar