İntikam Modası - Yağmur'un Oyunu

25 Ekim 2013 Cuma

Bayram öncesinde yayınlanan 27. bölümde İntikam heyecanı tam gaz devam etmiş ve son derece heyecanlı bir sahne ile sona ermişti hatırlarsanız.  Bayram tatilinin keyfini sürerken İntikam'ın eksikliğini hissettiğimi itiraf etmeliyim. Ancak bu hafta yayınlanan 28. bölümü izledikten sonra bu heyecanlı ve son derece şık bölümü izlemek için beklemeye değermiş dedim kesinlikle...


Yağmur için spor yapmak hayatının vazgeçilmezlerinden. Hem dertlerinden uzaklaşmak ve düşünceleri ile başbaşa kalmak, hem de her türlü amacına ulaşma yolunda formunu korumak amaçıyla sık sık sopr yaparken çıkıyor karşımıza. Yağmur'un spor kıyafetlerinde tercihi sadece spor yaparken değil, günlük hayatta da kullanılabilecek modeller sunan Nike Sportswear'den yana.  


Yaklaşan düğün öncesinde Yağmur'un Arsoy ailesi ile ilgili gizli planları devam ederken günlük şıklığından da ödün vermiyor. Yağmur'un ince fiziğine son derece uygun bordo skinny pantolon, gömlek ve trençkot kombini Burberry.


Gelelim dün geceki bölümün en heyecan verici sahnelerinden birine. Hani şu, Yağmur'un yeni ulaştığı bazı bilgilere Ali'nin çoktan sahip olduğunu anlayıp Ali ile yüzleştiği, hatta fiziksel olarak birbirlerini biraz hırpaladıktan sonra ortak amaçları uğruna birlikte hareket etmenin en doğru karar olduğunda anlaştıkları sahne. Heyecan dolu bu sahnede Ali'nin hem hareketlerini kısıtlamayan hem de yakışıklı iş adamı havasından ödün vermeyen tazını yansıtan tişört H&M, hırka ve patolon ise Ramsey.


Söz konusu İntikam olduğunda, Hakan'ın ekose giymediği bir bölüm, eksik bir bölüm olur bana göre. Hakan karakterinin zekasına ve kendine duyduğu güvenini moda konusundaki seçimlerinde de görebiliyoruz. Sezon trendlerini en cesur şekilde taşımayı başaran Hakan'ın ekose gömleği, lacivert hırkası ve yeşil pantolonu Beymen Club.  


Ali'nin şık takımlar içerisinde karşımıza çıkması için ille de düğün dernek olması gerekmiyor. Takım elbise ve yelek ekolünün son derece başarılı temsilcilerinden biri olan Ali sayesinde son derece şık olabilen yelek kullanımının da artacağına şüphem yok yakın zamanda... Ali'nin şık takımı ve gömleği Beymen Club.


Hayatı boyunca amaçsız hiçbir adım atmayan buzlar kraliçesi Şahika geçtiğimiz bölümde eski kocası Haldun Aksoy'un "karı koca olursak mahkemede birbirimiz aleyhine tanıklık edemeyiz o sebeple benimle evlenir misin?" şeklindeki romantizmden uzak teklifine "evet" demiş ve hazırlıklar başlamıştı hatırlarsanız. Düğün hazırlıkları sürerken şıklığından ödün vermeyen Şahika vücudunu saran bordo Park Bravo elbisesi ve nişan yüzüğü ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. 


Bir önceki bölümle ilgili postumu yazarken bu bölümde önemli bir şıklık yarışına tanıklık edeceğimizin ipucunu vermiştim. İşte bu bölümde İstanbul'un önde gelen ailelerinden biri olan Arsoy'ların merak uyandıran düğününde elbette davetliler de kendi aralarında şıklık yarışındaydı. İkinci kez Haldun Arsoy ile nikah masasına oturan Şahika gelinlik seçiminde de elbette güzel vücudunu sararak hatlarını ortaya çıkaran bir model tercih etmişti. Şahika'nın zarif ve sade gelinliği Türkiye'de gelinlik denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Özlem Süer imzasını taşıyor. Şahika'nın düğünü için tercih ettiği ihtişamlı mücevherleri ise Lizay Pırlanta.


Düğün sahnesinde hem kadınlar hem de erkekler kendi içsel savaşlarını dışa vurmamak için mücadele ederken, bir yandan da şıklıkları ile izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başardılar.


Söz konusu şık davetler olduğunda Yağmur'un gerçek bir Gucci kadını olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz artık. Şahika'nın düğününde de güzelliği ve zerafeti ile dikkat çekmek isteyen Yağmur'un Gucci'nin defile koleksiyonundan son derece zarif bir elbise seçmesi de kaçınılmazdı elbette. Elbise detaylarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 


Düğün sahnesinin bir diğer son derece şık kadını ise elbette Aslı. Aslı'nın muhteşem fiziği,
Türkiye'nin önde gelen tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu'nun yeteneği ile birleşince kimsenin gözlerini kolay kolay alamayacağı bir görüntü ortaya çıkıyor. Aslı, Gamze Saraçoğlu elbisesini Lizay Pırlanta imzalı takıları ile tamamlıyor.


Arsoy'ların düğününde elbette sadece kadınlar değil erkekler de şıklıklarından ödün vermiyor. Emre Arsoy da annesi ve babasının düğününde kendinden beklendiği üzere Beymen Collection smokini ile yakışıklı ve güçlü iş adamı kimliğine yakışır bir şıklık sergiliyor. 


Yağmur, düğün sahnesinde giydiği Gucci elbisesini tamamlayan Bee Goddess takıları ve sade saç ve makyajı ile kusursuz şıklığın gerçek bir örneğini sergiliyor. 


Arsoy düğünün şıklık yarışındaki bir diğer genç iş adamı ise elbette Ali. Yağmur'un yakınlığını yeniden kazanmak isteyen Ali son derece yerinde kıyafet seçimleri ile de Yağmur'a aslında kendi dengi olduğunun sinyallerini vermeye çalışıyor olabilir mi acaba? Ali'nin Arsoy düğünü için tercih ettiği kruvaze smokin de tıpkı rakibi Emre gibi Beymen Collection'dan.


Düğün sahnesindeki kıyafet seçimleri ile Hakan ve Dicle'nin iç dünyalarında ve ilişkileri içerisindeki uyumun dışa yansıdığını da görebiliyoruz. Her konuda uyumlu olan ikili, Arsoy düğününde de renk uyumu sergiliyorlar. Dicle'nin bir kaç sezon önceye ait parlement mavi BCBG gece elbisesi, ihtiyacınıza göre elbise alabileceğiniz ya da kiralayabileceğiniz davetcokelbisemyok adlı siteden.Söz konusu moda olduğunda kuşkusuz Hakan, İntikam erkeklerinin en cesur ve en renklisi. Düğün sahnesinde de karşımıza parlement mavi kadife ceketi ile çıkması bunun en güzel örneklerinden biri. Sizleri bilemem ama ben Hakan'ın cesur şıklığını her gördüğümde keşke sadece ekranda değil sokaklarda da biraz daha sıradanlıktan uzak ve orijinal seçimlere rastlasak demeden edemiyorum. Hakan'ın bu keyifli kıyafeti Milord Style House imzalı. 

İntikam ile ilgili paylaşılan tüm görselleri İntikam Moda facebook ve pinterest albümlerinden de takip edebilirsiniz. 

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Unknown dedi ki...

Benim de gelinliğimi diken canım Süer, zarif gelinliğiyle Şahika'nın sinsiliğini bile örtmeyi başarmış :)

25 Ekim 2013 14:57
Berrin dedi ki...

iconjane je vous adore supersiniz berenin rujun markasini ve referansini ogrenebilirmiyim eger mumkunse

26 Ekim 2013 12:53

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar