İntikam Modası - Yağmur İçin

1 Kasım 2013 Cuma

İntikam her hafta olduğu gibi geçtiğimiz hafta da nefesleri kesen bir final sahnesi ile sona ermiş ve Hale'nin aslında gerçek kızının Yağmur olduğunu öğrenmesi üzerine geleşecek olayları öğrenmek için dün gece de bizleri ekran başına bağladı. 


Geçtiğimiz hafta Şahika ve Haldun'un düğün sahnesinde tüm intikam karakterleri şıklık yarışındaydı hatırlarsanız. Gerçi hemen her bölümde güçlü ve iddialı seçimleri ile karşımıza karakterlerimiz için illa düğün dernek olması gerekmiyor. Geçen haftaki yazımda da bahsettiğim gibi Ali ve yelekli takımları, Türkiye'de yelek ekolünün yayılmasında önemli yer oynuyorlar kanımca. Ali'nin yelekli takımı Beymen Collection imzalı.


İntikam'ın erkekleri söz konusu olunca zengin ve güçlü duruşundan taviz veren bir isme zaten rastlamıyoruz. Emre'nin genellikle tercih ettiği lacivert renk, esmer teni ve koyu renk saçları ile her zaman uyum içerisinde. Emre'nin günlük olarak tercih ettiği lacivert triko ve pantolonu Network, lacivert takım elbise ve gömlek kombini ise Sarar.


Yağmur ve Ali sadece büyük bir sırrı değil, bu sırrın omuzlarına yüklediği ağırlığını da paylaşıyorlar, bunu yaparken de aralarındaki uyumu ekrana yansıtıyorlar. Yağmur'un mezarlık sahnesindeki şık kombininde ceket, bordo triko, gözlük ve şal Gucci, bilekte biten siyah skinny pantolonu İpekyol, siyah çanta Burberry, küpeleri Lizay Pırlanta ve yüzüğü Bee Goddess imzasını taşıyor.


Yelekli takımlar kadar günlük kombinleri de çok şık taşıyabilen Ali'nin mezarlık sahnesindeki kombinindeki deri ceketi Armani Jeans, jean pantolonu Gap, tişörtü ise H&MYağmur'un günlük seçimlerinde şıklığı elden bırakmazken, hayatının karmaşıklığı ve her an aksiyona hazır olabilmesini sağlayan rahatlığı da ön planda tuttuğunu görüyoruz sıklıkla. İç dünyasının karanlığını gizlemek için renklere büründüğünü de düşünmüyor değilim zaman zaman. İşte aynen böyle renkli kombinlerden birinde de, Yağmur'un minyon vücuduna son derece uyumlu yeşil trikosu, turuncu bileklik ve montu Burberry, kiremit rengi pantolonu Mavi, botları ise İnci.


Havaların soğumasıyla birlikte Yağmur'u daha çok ceket, mont ve özellikle tençkotlar içerisinde görmeye başladık. Yağmur'un bej kısa trençkotu, siyah hırka ve çantası Burberry imzalı. Siyah pantolon Patricia Pepe, küpeleri ise Lizay Pırlanta.
Söz konusu erkek modası olunca cesur seçimleri dolayısıyla Hakan'ın yerinin bir başka olduğu sık sık dile getiriyorum. Desenleri ve renkleri kullanmak konusunda son derece başarılı olan Hakan'ın bu bölümde giydiği kombinlerinden benim favorim olan Beymen Club triko, pantolon ve Tommy Hilfiger mavi gömlek birleşiminden oluşan.


Hakan'ın ekose konusunda hassas olduğunu her hafta dile getiriyorum. Bu hassasiyetin ekosenin bir sezon trendlerinin başında gelmesiyle de ilgisi yok. Hakan için ekose bir yaşam biçimi. : ) Sezonun öne çıkan renkleri bordo ve yeşil de Hakan'ın modaya olan hassasiyetini gözler önüne sermeye yetiyor. Yeşil ceket ve gömlek Burberry, bordo pantolon Zara, botlar İnci. 


Hakan'ın bir diğer renkli seçiminde de renkli triko Armani, jean gömlek ve kırmızı pantolon Zara, botlar ise İnci'den.


Dizinin gençlik pınarı Cemre her zaman yaşına ve fiziğine uygun seçimlerle çıkıyor karşımıza. Bu bölümde de yakası işlemeli siyah elbise Milla, taşlı bilekliği ise Lucky Beads.Şahika her zaman olduğu gibi bu bölümde de karanlık kişiliğini dışa yansıtmaya devam ediyor. Ancak her zaman alıştığımızın aksine artık kedisinin imzası olarak kabul ettiğimiz vücudu saran elbisesinin yerine bir pantolon bluz takım tercih etmiş .... sahnesinde. Her ne kadar elbise olmamasını gözüm yadırgamasına rağmen beyaz İpekyol pantolon ve somon rengi Machka bluzdan oluşan kombinini Şahika'ya çok yakıştırdığımı itiraf etmeliyim.


Şahika'nın pantolon sevdası uzun sürmüyor beklediğimiz üzere ve yeniden vücudu saran elbisesine bürünmüş olarak karşımıza çıkıyor. Beyaz ve kusursuz tenini ön plana çıkarak parlement mavi elbise Network, kolye ise So Chic.


Aslı entrikalarını gizlemek için kullandığı gülüşü ve modellere taş çıkaran fiziği ile giydiği her kıyafeti başarı ile taşıyor. Göğsü kafes detaylı yeşil elbise başarılı tasarımcı Eda Güngör (Museum) imzalı, dore bileklik ise İpekyol.Emre Arsoy yakışıklı ve zengin işadamı kimliğinden asla ödün vermiyor, ancak söz konusu Arsoy'ların evinde gerçekleşen davetler olduğunda daha özenli davranıyor gibi geliyor bana. Emre'nin beyaz gömlek, mor kravat ve koyu renk takımı Sarar.


Arsoy'ların evinde gerçekleşen davetlerde Şahika Arsoy'un güçlü kişiliğini ön plana çıkarmak ve iktidarını vurgulamak istemesi kaçınılmaz elbette. Tercih ettiği siyah yırtmaçlı İpekyol elbisesi ve So Chic takıları ile Şahika Arsoy tam da bunu vurgulamak ister gibi duruyor.


Sanıyorum elbiseler içinde görmeye alıştığımız bir başka isim olan Aslı'yı da pantolon bluz takım ile görmek hepimize iyi geldi. Özellikle renginden dolayı gözlerimi Aslı'dan alamamı sağlayan pantolon ve bluz da Türkiye'nin başarılı tasarımcılarından biri olan Eda Güngör'e ait. Bileklik ise İpekyol.Bildiğiniz üzere Aslı'nın enrikalarla dolu hayatının amacı da Arsoy ailesine sonsuza dek kapağı atabilmek. Bu yolda hiçbir kötülüğü fazla bulmamayı da örnek aldığı isim olan Şahika'dan öğreniyor olsa gerek. Aslı'nın kıyafetleri konusunda yaptığı zarif seçimlerinde de motivasyonunun Arsoy ailesine yakıştığını gösterme çabasından kaynaklandığını düşünüyorum. Aslı'nın zarif etek bluz takımı Arzu Kaprol, deri detaylı bilekliği ise Berrin Özkan.Cemre'nin her zamanki genç seçimleri, yaşıtları için örnek teşkil edecek şekilde her zaman. Abartıya kaçmadan ancak sezon trendlerini de göz ardı etmeden genç ve şık görünmek için Cemre ideal bir örnek kanımca. Cemre'nin deri ceket, beyaz tişört ve skinny pantolonu Zara, botları ise İnci.İncecik fiziği ve kırılgan tavırları ile ekran başındakilerin beğenisini kazanan Dicle'nin kıyafet seçimleri de her zaman aşırıya kaçmadan güzel fiziğini ön plana çıkarmak üzerine kurulu. Network siyah kalem eteği ve dar kesim beyaz gömleği ve İnci ayakkabıları ile, hem iş kadını görüntüsü ortaya koyarken hem de düzgün fiziği ile Hakan'ın dikkatini çekmek ister gibi...


Dicle'nin Hakan'a hazırladığı romantik akşam yemeği için tercih ettiği vücudunu saran elbisesi Milla (Room)


Dicle'nin başarılı iş kadını görüntüsünü yansıttığı vücudu saran çift renkli elbisesi optik yanılmasama sayesinde Dicle'nin incecik fiziğini daha da ince göstermiş. Dicle'nin ihtiyacı yok olduğundan daha ince görünmek isteyen iş kadınları için bu iki renkli İpekyol elbise oldukça etkili olabilir. Ayakkabı ve çanta İnci.

Blog Widget by LinkWithin

5 comments

Adsız dedi ki...

şahikanın beyaz pantolonla giydiği ayakkabı nerden?

1 Kasım 2013 11:47
iconjane dedi ki...

@ adsız ayakkabılar İnci

7 Kasım 2013 17:36
Adsız dedi ki...

Yağmurun bej trenç kot ile giydiği çizmeler nerden?

8 Kasım 2013 11:14
Adsız dedi ki...

Yağmurun bej kisa trençkot ile giydiği çizme nerden ?

11 Kasım 2013 00:52
Adsız dedi ki...

cemrenin siyah deri ceketi nereden

17 Mayıs 2014 19:44

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar