İntikam Modası - Hayatımdaki Eksik

8 Kasım 2013 Cuma

İntikam kadınları her hafta olduğu gibi bu hafta da şıklık yarışındaydı. Yağmur'un günlük koşuşturma ve sevdiklerini kurtarma çabasında bile vazgeçmediği günlük şıklığı, Şahika'nın hain planlarını gerçekleştirken giydikleri ve Aslı'nın sinsice saman altından su yürütürken tercih ettikleriyle yine keyifli bir bölüm izledik. Kimlerin ne giydiğini merak edenler için, buyurun başlayalım...


Geçen hafta kimin vurulduğunu anlayamadan heyecan ile biten bölümün ardından, yine heyecan dolu bir bölüm izledik. Ali'nin vurulması üzerine Yağmur, anılarına bir yolculuk yapıyor ve Ali ile tanışmalarını, birbirlerine olan duygularının nasıl başladığına dair imgeleri bizlerle yaplaşıyor. Yağmur'un Ali ile veranda da oturduğu sahnedeki lacivert trikosu ve kazağı Burberry.Girişimin ziyaretinden sonra hastanede güvenli olmadığını düşünen Ali'yi eve getiren Yağmur'un sarı deri ceketli kombini bu bölüm favorilerim biri kesinlikle. Sarı deri ceket ve siyah uzun saplı çanta Burberry, siyah kolsuz triko bluz Gucci, kısa paçalı siyah skinny pantolon ise İpekyol.Yağmur'un hayatındaki eksikleri kendisine acı verecek kadar çok olsa da kıyafet konusunda bir eksiği olmadığı birbirinden şık ve elegan seçimleri ile ortada. Jean gömlek ve çanta Burberry, açık renk pantolon ve deri mont Patricia Pepe, ayakkabılar ise Gucci.


Şahika'nın sadece aile üyelerinin yanındayken ev hali olarak tercih ettiği pantolon bluz tercihlerini  çok yakıştırıyorum. Cemre ile tartışıp kızını tehdit ettiği sahnede tercih ettiği kırmızı pantolon ve bluz Park Bravo


Sezon trendlerine dair bir çok detayı yakalayabildiğimiz İntikam stylinginde Cemre de bu kışın önemli stillerinden biri olan denim on denim (jean parçaların brilikte kullanılması) güzel bir örnek teşkil ediyor, Cemre'nin jean kombini ise H&M


Arsoy ailesi içinde dönen her türlü entrikadan haberi olan Aslı, evde olan biten her şeye kulak kabartmayı ihmal etmiyor. Entrika peşinde koşarken şıklıktan ödün vermeyen Aslı'nın pembe etek ve bluzu Network.


Buzlar kraliçesi Şahika kendi çocuklarını korumak isterken başka kimseyi incitmekten çekinmiyor malum. Hastanede ziyaret ettiği Hale'yi de tehdit ettiği sahnede giydiği palto Özlem Süer, çantası ise İnci.


Etrafta olup bitenleri her zaman kendini koruyacak ama her şeye de hakim olabilcek mesafeden izleyen Aslı'nın skandallarla dolu basın toplantısı için leopar desenli elbise Beymen Club, zincir kolye ise Berrin Özkan tasarımı.Şahika'nın istikrarlı stilini şimdiye kadar hepimiz kavradık diye düşünüyorum. Şahika'nın şıklık yarışında tercih ettiği vücudu saran tek renk elbiseleri, zaman zaman kendinden desenli kumaşlar, zaman zaman ise farklı renkleri ile ayırt ediyoruz ama elbiseden şaşmıyoruz. Şahika'nın stilini yansıtan bir diğer elbisesi ise Que'den.
Cemre, annesinin entrikalarından ve yaşanan olayların stresinden kurtulmak isterken, Rüzgar ve Barış'a açılış hazırlıklarında yardım etmek için elinden geleni yapıyor. Cemre'nin siyah şortlu kombininin tamamı Zara.


Haldun ve Şahika'nın evlerinde yaşanan olayın üzerlerinde bıraktığı lekeyi temizlemek için düzenledikleri basın toplantısı, ne kadar uğraşırsanız uğraşın bazı şeylerin gizli kalamadığının kanıtı gibi oldu. Yepyeni bir skandala ev sahipliği yapan Arsoy malikenesinin sahibesi Şahika'nın basın toplantısı için tercih ettiği kırmızı elbisesi Park Bravo.


Birlikte çok fazla zaman geçiren Yağmur ve Hakan'ın kardeşten bile öte olduklarını aklı almayan Dicle'nin kıskançlık krizi Hakan ile ikisinin bir süre görüşmesini önleyecek gibi görünüyor. Hakan'ın kendisine evlenme teklif etmek üzere yüzük aldığını göz önüne alırsak, kıskançlık krizi geçirmek için kötü bir zaman seçtiğini söyleyebiliriz Dicle'nin. Dicle'nin triko bluz ve eteği Network, çantası ise İnci'den.


Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Adsız dedi ki...

zaten bu kız girişimcilerin maşası hakanı hapse atılmasını sağlıycak. Yalnız en güzelide asıl girişimci haldunmuş

10 Kasım 2013 10:20

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar