Yeni #iconjaneformija Koleksiyonu Satışta

9 Aralık 2013 Pazartesi


Uzun bir aradan sonra yepyeni bir #iconjaneformija koleksiyonu ile sizlerle birlikteyim. Havalar soğuduğunda bile sokaklarda dolaşmaktan vazgeçmek istemeyenler için, şıklığından ödün vermeden sımsıcak dolaşmanın bir yolu bu kış #iconjaneformija koleksiyonundan geçiyor. 

Bugün satışa sunulan #iconjaneformija koleksiyonu, üç iplik (içi polarlı sweatshirt kumaşı) yüksek belli etekler ve yakası dökümlü ceketlerden oluşuyor. 


#iconjaneformija koleksiyonundaki hem etek hem de ceketlerin siyah, bordo, antrasit ve gri melanj olmak üzere 4 farklı rengi bulunuyor.

Bu koleksiyondaki tüm parçalar tercihe göre hem formal hem de spor parçalarla kombinlenerek değişik tarzlarda kullanılabilmeleri öngörülerek tasarlandı.  


Farklı meslek dalları ile uğraşmalarına rağmen stillerini ayrı ayrı çok severek takip ettiğim arkadaşlarım Duygu Yegül, Burcu Taş ve Ezgi Bozkurt beni kırmayıp #iconjaneformija yeni koleksiyonu için yaptığımız çekimde yer aldılar. 

Eğlenceli çekimimiz ile ilgili detayları ve elbette daha fazla fotoyu bir sonraki posta sizlerle paylaşıyor olacağım.   

 

Sevgili Emel Bayram'ın objektifinden sizlere ulaşan bu renkli #iconjaneformija lookbokunda makyajlar Burcu Taş, saçlar ise No:21 İstanbul'dan İbrahim Alan ve İsmail İnan'ın sihirli ellerinden çıkma. 


Sizlerin de hem yeni #iconjaneformija koleksiyonunu hem de eğlenceli fotoğrafları beğendiğinizi umuyorum. Daha fazla fotoğraf için bir sonraki postu beklerken mymija.com'da yeni koleksiyona gözatmayı unutmayın diyorum...

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Moda Düşleri dedi ki...
Dikostyle dedi ki...

Emeğine ellerine sağlık canım.. bol satışlar dilerim..

11 Aralık 2013 17:38

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar