İntikam Modası - 35. Bölümde Dikkat Çeken Kombinler

13 Aralık 2013 Cuma


İntikam'da bu Yağmur'un her şeyi kaybettiği anda bir çıkış yolu bulup girişimin karşısına dikildiği 
heyecan verici sahnelerle dolu bir bölüm izledik... Aksiyonda olduğu kadar stil konusunda da her hafta göz dolduran İntikam'da bakalım bu hafta kimler neler giymiş?


Yağmur girişim tarafından açığa çıkan kimliği yüzünden bir yandan kendini korumak, bir yandan da ablasını bulan Ali'yi kendi dertlerinden uzak tutmak istersek çok çaba harcadı bu hafta. Yağmur'un günlük kombininde tercih ettiği gri kazak Beymen Club, yakası işlemeli gömlek Scotch & Soda, vizon rengi yakası kürk detaylı mont Emporio Armani, botlar Zadig & Voltaire, siyah çanta Burberry, füme jean pantolonu ise Mavi Jeans'den.Yağmur'un bu hafta bana göre en çok dikkat çeken, hatta Nurdan hanım'ın kızı Melek'ten de iltifat alan kombini Arzu Kaprol imzalı beyaz deri montlu olandı. Bu sezonun olmazsa olmazlarından kısa deri ceketlere Yağmur hemen her bölümde kendine has bir yorum getiriyor zaten. Bu hafta da beyaz deri ceketi, beyaz Gucci çanta, krem rengi Burberry kazak, Mavi Jeans'den mavi jean pantolon ve Bee Goddess takılar ile kombinleyerek yine hem zarif hem de şık olmayı başarmış.


Yağmur'un kimliği ortaya çıktıktan sonra Girişim ile yüzleşmeye giderken seçtiği ceketin kırmızı olması manidar elbette. Dizi entrikaları bir yana bu sezon kadife ceketler sık sık karşımıza çıkıyor. Yağmur'un kırmızı kadife ceketi Gucci, çantası Burberry, lacivert jean pantolunu Mavi Jeans ve takıları Bee Goddess imzalı.


Bu haftanın en fazla aksiyonunu (hemen her hafta olduğu gibi) Ali yaşadı elbette. Sonunda yıllardır aradığı ablasını Girişim'in elinden kurtaran Ali, sevdiklerini koruma içgüdüsü ile hareket ederken genç ve başarılı iş adamı stilinden de asla ödün vermiyor. Sezonun en ön planda olan renklerinden biri olan bordo İntikam karakterlerinde sıklıkla görmeye alıştığımız renklerden. Ali'nin de bu hafta üzerinde gördüğümüz bordo kazak, gömlek ve pantolon Network.


Şahika her hafta olduğu gibi gücünü ve güzelliğini vurgulayacak seçimler yapmaya devam ediyor. Sezonun ön plana çıkan renklerinden bordo ve mürdümün, Elle Style Awards'da sezonun en stil sahibi dizisi ödülünü kazanan İntikam'ın karakterlerinde görüyor olmamız şaşırtıcı değil elbette. Şahika'nın da pantolonlu günlük kombininde tercih ettiği mürdüm rengi gömlek Park Bravo, beyaz pantolon İpekyol, kolye ise So Chic. Şahika'nın imzasında niteliğindeki vücudu saran elbiselerinde bu haftaki tercihi ise Beymen Collection'dan.


Cemre de bu hafta hayatı ile ilgili zorlu seçimler yapmak zorunda kalan isimlerden biri oldu. Barış ve ailesini sıkıntılardan kurtarmak için Haldun'un teklifini kabul edip eve dönmeye karar verdi ve Şahika ile arasındaki buzları yavaş yavaş eritmeye başladı. Cemre'nin önü lazer kesim siyah deri bluzu Mudo.


Aslı düzgün fiziği ve güzel yüzü ile her zaman olduğu gibi bu hafta da kıyafetlerini çok güzel taşıyordu. Sezonun olmasa olmaz renklerinden saks mavisi ceket Beymen Club, etek ve gömlek ise İpekyol.


Emre deyince aklıma artık jilet takım elbiseler geldiğini hepimiz biliyoruz. Bu hafta da Emre birbirinden şık üç farklı kombin ile karşımızdaydı. Siyah takım elbise, gömlek ve kravat Emporio Armani imzası taşırken, günlük kombinde tercih ettiği bej rengi kazak Scotch & Soda, jean pantolon ise Mavi Jeans. Emre'nin bir diğer jilet takım elbiseli kombininde ise, lacivert takım ve mavi gömlek Emporio Armani, mavi kravat Fit&Color, kırçıllı palto ise Mudo.


Gelelim İntikam'ın erkek modası denince akan suları durduran ismi Hakan'a. Hakan karakterinin akıllı ve sempatik yapısı, cesur moda anlayışı ile de birleşince Hakan'ı dizinin ekranlara kilitleyen erkeği yapıyor bana göre. Lacivert kruvaze kaban, yelek, gömlek ve kravat Scotch&Soda, kiremit pantolon Sarar.


Geçtiğimiz hafta babası kaçırılan Dicle'nin başına gelen kötülükler bu haftaki bölümde de devam ediyor. Hakan'dan haber alamadığı için çat kapı evine gelip Ali'nin sırrını öğrenin Dicle'nin siyah diyagonel fermuarlı kabanı İpekyol, siyah desenli etek ve beyaz gömlek ise Milla (ROOM).


 Daha önce de belirttiği gibi Dicle'nin ince fiziğine pantolonu, kalem eteklerden daha çok yakıştırıyorum kesinlikle. Özellikle sezonun ön plana çıkanlarından ispanyol paça pantolonu son derece iyi taşıdığını söylebiliriz. Bordo triko kazak Mudo, pantolon İpekyol. Blog Widget by LinkWithin

3 comments

Moda dedi ki...

Beren Saat'in kazak ve gömlek kombini çok güzel olmuş.

14 Aralık 2013 16:47
..trend Pınar'ı.. dedi ki...

Beren Saat duruşunu bi düzeltse artık!

15 Aralık 2013 02:36
Unknown dedi ki...

Beren Saatin bakışları yine bi harika

http://elbisem.net

16 Mayıs 2014 14:08

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar