iconjane TV - Açılışa Giderken Ne Giyilir?

27 Ocak 2014 Pazartesi


Geçtiğimiz hafta bahsettiğim gibi bu haftanın videosu "Açılışa Giderken Ne Giyilir?" yayında. Açılış derken öyle sıradan bir açılış değil tabii, herkesin özenerek katıldığı bir açılıştan bahsediyoruz. 

Ben Özlem Kaya'nın Park Bravo için tasarladığı siyah pantolon ve bluz takım ile dolabımın kurtarıcı parçalarından biri olan siyah minik elbise arasında kararsız kaldım.  Sizler de hangisini daha çok beğendiğinizi videonun altına yorum olarak bırakıp, fikirlerinizi benimle paylaşmayı unutmayın.

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

Adsız dedi ki...

sevgili iconjane en uygunu prk bravonun takımı diyorum ve sormak istediğim birşey daha var gardırop düzeninde açık gardıropta kıyafetlerin tozlanma durumu olmuyormu mrk ettim cvplarsan çok sevinirim:)

30 Ocak 2014 08:19
iconjane dedi ki...

Merhaba, şimdiye kadar tozlanma ile ilgili hiçbir problem olmadı açıkçası ama yazın güneş alan kısımda belirli parçaları uzun süre bırakırsam rengi solabiliyor, ama yer değişikliği yaparak ara sıra bu sorunu da çözüyorum. : ))

30 Ocak 2014 19:14
Adsız dedi ki...

Sirt dekolteli siyah elbise bence bir harikaydi uzerinde iconjanecim, Soylemeden gecemixe,, acilis icinse park bravo takim derim... bir de sadece tek parmaga takilan sahmeraninizi ya da benzerini nerden alabiliriz acaba ? Sevgiler

5 Şubat 2014 20:47

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar