iconjaneTV - Hangisi Daha Güzel'de Haftanın Kazananı

4 Ocak 2014 Cumartesi

Geçtiğimiz hafta uzun zamandır üzerinde çalıştığım youtube kanalım iconjaneTV'nin açıldığınızı buradan duyurmuştum. Her cuma yeni bir video bulacağınız iconjaneTV'nin ilk videosunda da bir oylamaya katılmanızı rica etmiştim. 

Kaçıranlar için geçen haftanın videosunu hemen aşağıda tekrar izleyebilirsiniz. Sonrasında hemen kazanan kombini de öğrenebilirsiniz...


Evet biliyorum, video biraz karmaşık oldu. Bir sonraki videolarda bu karmaşıklığı kolaylaştıracağıma emin olabilirsiniz. İlk videoda sizlerden turuncu çantalı kombini beğeniyorsanız videoyu beğen/like etmenizi, sarı çantalı kombini beğeniyorsanız da videoya yorum bırakmanızı istemiştim. 

Çarşamba gecesine kadar sizlerden gelen beğeniler yorumlardan fazla olduğu için kazanan kombin turuncu çantalı olan oluyor. Bu durumda da sarı Alexander Wang çanta ile vedalaşıyorum demek oluyor...


MBFW zamanı blog postlarımda da paylaştığım neon sarı Alexander Wang'in Diego Bucket modelini 2012 yaz sezonunda Beymen'den almıştım. Orjinal fiyatı 1750 TL olan çanta, ikinci el online sitelerde 400 dolar civarında satılıyor ama ben kendisi ile vedalaşmaya hazır olduğum için çantanın fiyatını 500 TL olarak belirledim. 

Neon sarı Alexander Wang Diego Bucket çantaya sahip olmak isteyiyorsanız bana iconjane@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Her hafta yeni içerikli renkli videoları kaçırmamak için iconjaneTV'ye üye olmayı unutmayın. 

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

Adsız dedi ki...

Hediye edeceksiniz sanmıştım meğer satacakmışsınız

4 Ocak 2014 22:07
iconjane dedi ki...

@adsız merhaba, videoda "satışa çıkacak" şeklinde belirtiyorum ama yukarıda da yazdığım gibi video biraz karmaşık olduğundan anlaşılmamasını anlıyorum. Bu video için bir hediye etme şekli baştan belirlemediğimiz için (kura veya jüri gibi) bu video için bir değişiklik yapmak maalesef mümkün değil. Ancak ilerleyen videolarda bol bol hediye vereceğime emin olabilirsiniz... : )

4 Ocak 2014 22:42
Sena Onur dedi ki...

Merhaba,
Satın almayı nereden gerçekleştirebilirim ?
Teşekkürler,

14 Ocak 2014 15:39

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar