İntikam Modası - 38. Bölümün Dikkat Çeken Kombinleri

10 Ocak 2014 Cuma

 

Geçtiğimiz hafta son derece heyecanlı bir final ile biten bölümün ardından hüzürlü bir bölüm ile karşımıza çıktı bu hafta İntikam. Derin'in patlamada hayatını kaybetmesinden sonra olaylar daha da ilginç bir hal almaya başladı. Yağmur'un deve tüyü rengi mont ve siyah çanta Burberry, siyah boğazlı kazak Zara, çizmeler Gucci, siyah jean Mavi Jeans, takılar Kısmet by Milka.


İntikam peşinde koşan Yağmur elegan stilinden ve şık tercihlerinden asla ödün vermiyor. İntikam planının bir parçası olarak Emre ile başbaşa yiyeceği yemek için hazırlanırken de tercihi Arzu Kaprol siyah elbise ve Kısmet by Milka takılar oluyor.


Yağmur'un en yakın arkadaşı Derin'e veda etmek üzere katıldığı cenazeye giydiği siyah palto, siyah-beyaz şal ve siyah çanta Burberry, beyaz boğazlı kazak Zara, çizme ve gözlük Gucci, siyah jean Mavi Jeans, takılar ise Bee Goddess imzalı.


Sezonun olmazsa olmazlarından birinin kürk ve detayları olduğundan daha önce bahsetmiştim. Yağmur'un hastane sahnesinde giydiği füme kürk detaylı Emporio Armani mont bu trendin temsilcilerinden. Gri kazak Patrizia Pepe siyah çanta Burberry, füme jean Mavi Jeans, takılar ise Kısmet by Milka.


İntikam kadınların ortak yanı, ister iyi kalpli ister kötü olsun, asla kendilerine özgü stillerinden ödün vermemeleri. Buzlar kraliçesi Şahika için hayat her geçen gün daha çok karmaşıklaşmaya devam etse de Şahika'yı her zaman fiziğine ve sosyal konumuna uygun bir şıklık içerisinde izliyoruz. Şahika'nın Derin Çelik'in cenazesinde giymeyi tercih ettiği siyah bluz Machka, siyah pantolon Twist, siyah palto ise Network imzalı.


İntikam kadınlarından Aslı da tıpkı Şahika gibi fiziksel güzelliği ile iç güzelliği ters orantılı olan karakterlerden biri. Aslı da her hafta kötülük konusunda Şahika'ya yaklaşmaya devam ediyor. Aslı'nın bu hafta giymeyi tercih ettiği ve düzgün fiziğine son derece uygun olan üç renk elbisesi Twist.


İntikam kadınlarının en genç ve masumu olan Cemre'nin mavi gömlek, lacivert hırkalı kombi Zara, Derin'in cenazesinde giydiği siyah kaban Zara, siyah pantolon Twist, siyah bluz ise Network.


Gelelim İntikam erkeklerine. İntikam'ın yakışıklı ve başarılı erkeklerinden Ali her zaman aksiyona hazır olmasına rağmen sade ve kendinden emin stilinden de asla ödün vermiyor. Ali'nin siyah deri ceketi Emporio Armani, siyah jean ve gri boğazlı kazağı ise Network imzalı.


İntikam'ın bir diğer başarılı ve stil sahibi erkeği de kuşkusuz Emre Arsoy. Bu haftaki bölümde ailesi ile vicdanı arasında kalan Emre'nin önümüzdeki hafta alacağı kararları heyecanla bekliyoruz. Emre'nin bu hafta giydiği Network siyah boğazlı kazaklı ile kombinlediği siyah ceket ve pantolon Emporio Armani. Emre'ye en yakışan renklerden biri olan lacivert takım ve mavi gömlek Emporio Armani imzalı. Beyaz gömlek ile kombinlenen füme takım da Emporio Armani'den, füme kravat ise Fit & Color.


 Ve elbette İntikam erkekleri ve moda sözcüğü yanyana geldiğinde akla gelen ilk isim kuşkusuz Hakan oluyor. Hakan'ın cesur seçimleri ve kendine özgü stili sadece dizi karakterleri arasında değil, izleyen herkes için de erkek modasında tekdüzelikten uzaklaşmak için ilham veriyor. Hakan'ın cenaze sahnesinde Mavi Jeans imzalı siyah jean pantolon ile kombinlediği ceket, gömlek, kravat ve şal Beymen Club.

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Unknown dedi ki...

İnsan yine de aşk-ı memnu kıyafetlerini aramıyor değil. Başak Fransez ve Deniz Marşan harika iş çıkarmışlardı.

16 Ocak 2014 00:39
Unknown dedi ki...

İnsan yine de aşk-ı memnu kıyafetlerini aramıyor değil. Başak Fransez ve Deniz Marşan harika iş çıkarmışlardı.

16 Ocak 2014 00:40

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar