İntikam Modasında Şıklık Yarışı Devam Ediyor

17 Ocak 2014 Cuma


 

İntikam kadınları her hafta olduğu gibi bu hafta da şıklık yarışını elden bırakmıyor. Yağmur'un elegan stilini son derece iyi bir şekilde yansıttığı camel kombinde siyah hayvan desenli elbise ve palto Burberry, çanta ve çizme Gucci, takılar ise Bee Goddess.


Günlük kıyafet tercihlerinde de Yağmur sade stilini korurken, sezonun ön plana çıkan renkleri ile kombinlerini renklerdirmeyi başarıyor. Mor kazak Burberry, lacivert jean pantolon ise Mavi Jeans.
  

Uzun zamandır İntikam kadınlarını abiye kıyafetler içinde göremiyorduk. Derin Çelik adına açılacak vakfın açılış gecesine Elif Cığızoğlu tasarımı siyah beyaz bir elbise ile katılan Yağmur'un çanta ve ayakkabılar Gucci, takıları ise Kısmet by Milka.


İntikam kadınlarının şıklık yarışında Aslı da, Derin Çelik Vakfı'nın açılış gecesine kırmızı elbise kırmızı Aslı Filinta elbise ve So Chic takılar ile katılıyor. Aslı'nın siyah elbisesi ise I Love Fashion Paris.İntikam'ın en güçlü kadınlarından biri olan Şahika da her zamanki şıklığını bu hafta da gözler önüne sermeyi başarıyor. Siyah yelekli takım Begüm Salihoğlu imzasını taşıyor, takılar ise So Chic.


Şahika'nın pantolonlu ev hallerini her zaman kendisine çok yakıştırdığımı yazıyorum. Şahika'nın bu haftaki ev kombininde pembe kazak Machka, lacivert pantolon ise Twist.


Bu hafta şıklık yarışındaki bir başka isim de her zaman olduğu gibi Şahika idi. Şahika'nın artık imzası haline gelen vücudunu saran elbiseleri bu sefer de vakıf açılışı gecesinde karşımıza çıkıyor. Şahika gecede buz mavisi Begüm Salihoğlu kokteyl elbisesini Lizay Pırlanta takılar ve Cashhimi çantası ile tamamlıyor.


Hayatını kaybeden kız kardeşinin adını yaşatmak amacıyla vakıf kurma fikrini ortaya atan Cemre de vakfın açılış gecesinde son derece elegan bir tercih ile karşımıza çıkıyor. Cemre'nin göğüs ve omuz kısmı dantel detaylı siyah elbisesi Twist, ayakkabıları ise Valentino.


Babasını kurtarmak uğruna, Ali'nin de yardımı ile Hakan'ın yazılımını Girişim'e teslim eden Dicle, babasının Girişim'den kurtulmasını sağlamayı başarmış olsa da henüz dertlerinin son bulmasına yeterli olmayacak gibi görünüyor. Dicle'nin ispanyol paça jean pantolonu İpekyol, lacivert V yaka kazağı ise Mudo.


Her hafta olduğu gibi bu hafta da sadece İntikam kadınları değil erkekleri de son derece şık stilleri ile dikkatimizi çekmeyi başardılar elbette. Stili ile her zaman kendinden söz ettirmeyi başaran Hakan'ın sezon renklerine gönderme yaptığı kombininde bordo-gri kazak, gömlek ve gri pantolonu Mudo, gri trençkot Burberry.


Hakan'ın iddialı stilinde bu hafta desenler yerine renkler ön plana çıkıyor. Hakan'ın yeşil hırka, gri gömlek ve gri trençkotu Burberry, lacivert jean pantolon ise Mavi Jeans.


Derin Çelik Vakfı açılışında sadece İntikam kadınları değil erkekleri de şıklık yarışındaydı elbette. Hakan'ın sezonun ön plana çıkan rengi mürdüm takımı ve gömleği Burberry imzasını taşıyor. 


İntikam'ın stil sahibi erkeklerinden Emre de bu hafta dikkat çeken kombinlerle karşımızdaydı. Emre'nin günlük kombininde kırmızı-lacivert kazağı Tommy Hilfiger, lacivert jean pantolonu ise Mavi Jeans'tendi. Emre'nin açılış gecesi için tercih etiği iddialı kombininde smokin ceketi Emporio Armani, siyah boğazlı kazak Network, siyah jean pantolon Mavi Jeans.


İntikam'ın yakışıklı erkeklerinden Ali ise bu hafta üç farklı kombin ile karşımızdaydı. Ali'nin vakıf açılışı için her zamanki çizgisini koruyarak yelekli bir takım tercih etmişti, Ali'nin yelekli takımı ve gömlek Tommy Hilfiger. Ali'nin Yağmur'a veda etmeye gittiği sahnede tercih ettiği kahverengi mont Que, V yaka kazak Fit & Color, gömlek Beymen Club, jean pantolon ise Gap. Kamuflaj desenli mont ve kazak Beymen Club, jean pantolon Que.

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Unknown dedi ki...

Beren Saat'in elbise ve paltosu harikulade!Dün izlerken çok merak etmiştim.İyi ki yazıyorsunuz da öğreniyoruz nereden :)
Sevgiler,

17 Ocak 2014 12:19

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar