İntikam Modası - 40. Bölümün Dikkat Çeken Kombinleri

24 Ocak 2014 Cuma


İntikam bu hafta yine heyecan dolu sahnelerle karşımızdaydı. Yağmur da her zaman olduğı gibi güzelliğine eşlik eden şık ve elegan tercihleri ile İntikam izleyenlerini yine etki büyülemeyi başardı. Beyaz kazak Pinko, mavi desenli pantolon Mavi Jeans, kolye ise Bee Goddess imzalı.


Yağmur'un hemen her bölümde giymeyi başardığı birbirnden şık deri ceketlerde aklım kalmıyor değil. Bu hafta da beli kemerli siyah Gucci deri ceketi için aynı hisler içerisindeyim... Siyah ceketle kombinlenen, yeşil bluz, uzun çizme ve çanta da Gucci, siyah pantolon İpekyol, takılar Bee Goddess...


Yağmur'un basın toplantısına giderken giydiği siyah omuzları açık bluz Gucci, eteği hayvan desenli üst kısmı deri palto ve siyah çanta Burberry, takılar ise Kısmet by Milka.


Yağmur'un ev hali için tercih ettiği asker yeşili sırtı çiçek işlemeli gömlek Beymen Academia, haki pantolon Mavi Jeans.


Dün geceki İntikam bölümünün en göz alıcı kombinlerinden biri de kesinlikle Yağmur'un giydiği pudra rengi Emporio Armani elbiseli olandı. Elbiseyi tamamlayan beyaz palto ve pudra çanta Gucci, takılar da Kısmet by Milka imzalıydı.


 Son haftalarda Şahika'yı sık sık çok beğendiğimiz pantolon ve bluzlu kombinlerle görmeye alıştık sanıyorum. Bu hafta da Park Bravo koleksiyonundan beyaz dantelli bluz ve yeşil pantolon ile son derece şıktı buzlar kraliçesi Şahika.


Şahika'nın bir başka göz dolduran pantolon gömlek kombini de siyah Twist pantolon ile tamamlanan bordo Park Bravo gömlekten oluşuyordu.


Aslı her zaman olduğu canlı renkleri son derece güzel şekilde taşımaya bu hafta da devam ediyor. İpekyol koleksiyonundan sarı pantolon ve mavi gömleğini, Beymen Club imzalı mavi palto ile tamamlayan Aslı hem güzel hem de şık görünmeyi başarıyor. 


Dicle'yi sık sık sezonun ön plana çıkan renklerinden parlement mavi takımlar ya da elbiseler için kullanırken görüyoruz. Dicle'nin Hakan'a veda etmek için geldiği sahnede de tercih ettiği parlement mavi etek ve gömlek de Network koleksiyonundan.


İntikam erkekleri söz konusu olduğunda Hakan'ın moda konusundaki tercihleri her zaman göz dolduruyor. Dicle ile ayrılık konuşması yaptığı sahne de giydiği hardal rengi gömlek, bordo kazak, ceket ve pantolonlu kombinin tamamı Network.


Hakan'ın lacivert sweatshirt, ekose gömlek, kahverengi mont ve pantolonlu kombinin tamamı Beymen Club imzalı. Hakan'ın yeşil pantolon, yeşil ve gri kazak ve gömlekli kombinin tamamı ise Tommy Hilfiger.İntikam'ın yakışıklı ve başarılı erkeklerinden Emre de bu hafta iki çok şık kombinle karşımızdaydı. Gri triko bluz, gömlek, ceket ve kiremit rengi pantolonlu kombinin tamamı Beymen Club. Mavi ceket, kareli beyaz gömlek, mendil ve pantolonlu kombinin tamamı Tommy Hilfiger koleksiyonundan.


İntikam'ın hem yakışıklı hem de başarılı erkeklerinden bir diğeri de kuşkusuz Ali. Ali bu hafta Yağmur ile arasını düzeltip oyuna geri dönmenin keyfini sürüyor. Ali de tıpkı Yağmur gibi birbirinden başarılı deri ceketlerle karşımıza çıkıyor hemen her hafta. Bu hafta da giydiği siyah şal yaka kazak ve siyah deri mont Network.


Her zaman yelekli takımlarla görmeye alışkın olduğumuz Ali'nin bu hafta karşımıza çıkan bir diğer şık kombini ise gri boğazlı Network kazak ve Tommy Hilfiger gri takımdan oluşuyordu. Geçtiğimiz hafta da boğazlı kazak ve ceket kombinini Emre'nin üzerinde görmüştük hatırlanız. Bakalım önümüzdeki hafta da bu stile dair farklı kullanımlara rastlayacak mıyız?

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar