İntikam Modası - 41. Bölümdeki Göz Alıcı Stiller

31 Ocak 2014 Cuma


Stil danışmanlığını Hafize Çeliktürk ve Seda Çeliktürk kardeşlerin üstlendiği İntikam'da her bölümde olduğu gibi bu bölümde de bizlere görsel bir ziyafet sundu...


Bugüne kadar katıldığı hiçbir davette Yağmur'un başarısız bir seçim yaptığına zaten rastlamadık, ancak dün gece yayınlanan bölümde Yağmur işçiliği ile dikkat çeken zarif Özgür Masur imzalı elbisesi içerisinde gerçekten göz kamaştırıcı görünüyordu. Yağmur'un gece çantası Swarovski, küpe ve bileklik Melis Göral, yüzük ise Bee Goddess imzası taşıyor. 


İntikam kadınlarının her konudaki çekişmesi elbette şıklık konusunda da kendini gösteriyor. Şahika boynu kapatıp omuzları ve kolları ön plana çıkaran uzun siyah elbisesi son derece zarif bir şekilde taşımayı başarmış. Siyah elbise Begüm Salihoğlu, takılar Lizay Pırlanta, siyah gece çantası Mehry Mu.


İntikam'ın bir diğer iddialı ve güzel kadını olan Aslı'nın optik ilizyon vücudu daha da ince gösterebilen (sanki Aslı'nın ihtiyacı varmış gibi...) elbisesi sevilen tasarımcı Arzu Kaprol koleksiyonundan.


İntikam'ın kadınları kadar erkekleri de iddialı. Zaten erkek modası dendiği zaman İntikam erkeklerini takip etmek bile ders niteliğinde kabul edilebilir bana göre. Hem Ali'nin hem de Emre'nin smokinleri Network imzalıydı...Şahika'nın elegan ve şık tercihleri sadece gece kıyafetlerinde değil günlük kombinlerinde de karşımıza çıkıyor. Sezonun önemli trendlerinden biri olan kürk detayını da stil sahibi Şahika'nın seçimlerinde görebiliryoruz. Şahika'nın ekose pantolon ve siyah kürk detaylı paltosu İpekyol, siyah kazak ise Zara.


İntikam'ın en genç kadını Cemre de genç stili ile dikkat çekiyor. Cemre'nin çok beğendiğim paltosu da Mudo'dan. 


Yağmur'un günlük şıklığını yansıtan kahverengi kazak ve kürklü montu Burberry, çanta ve çizmeleri Gucci, siyah jean pantolonu Mavi Jeans, takılar ise Bee Goddess imzalıydı. 


Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Adsız dedi ki...

Yağmurun emre ile ogle yemeginde iken giydigi siyah simli elbiseyi yazsaydınız keşke ):

1 Şubat 2014 15:03

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar