İntikam Modası - 37. Bölümde Öne Çıkan Kombinler

3 Ocak 2014 Cuma


Geçtiğimiz hafta yokluğunu hissettiğimiz İntikam'ın 2014'deki ilk bölümü de her zamanki gibi heyecan ve stil dolu geçti. İntikam mücadelesini kazanma yolunda en önemli tanığını kaybeden Yağmur'un, Ali'yi de kaybetme noktasına geldiği cenaze sahnesinde giydiği siyah yakası kürk detaylı ceket, siyah çanta ve mor desenli şal Burberry, siyah hırka Patrizia Pepe, siyah jean pantolon Mavi Jeans, takılar ise Kısmet by Milka.


Yağmur, genellikle stilettolarla tamamladığı skinny pantolonları, soğuyan havalarla birlikte sezonun olmazsa olmazlarından olan kısa botlarla kombinledi. Lacivert mont Pinko, beyaz triko kazak Burberry, lacivert jean pantolon Mavi Jeans, takılar Kısmet by Milka.


İntikam'ın kuşkusuz en renkli ve cesur stillerinden biri Hakan'a ait. Her yeni bölümü acaba Hakan bu hafta ne tercih etti diye merak ederek başladığımı itiraf etmeliyim. Bu hafta tercih ettiği sarı çizgili triko ceket Emporio Armani, sarı pantolon Zara.


Hakan'ın uyumlu tercihleri her hafta olduğu gibi bu hafta da erkek modasında örnek alınacak kombinleri arasına girmeyi başarıyor bence. Koyu mavi gömlek ve çizgili lacivert kazak ve birlikte kombinlenen kiremit rengi takım Network.


Geçtiğimiz bölümde yıllardır arayıp, sonunda kavuştuğu ablasını sonsuze dek kaybeden Ali, intikam sevdasından vazgeçmeye yanaşmayan Yağmur ile de yollarını ayırmaya karar veriyor. Bunalımlı günler geçirmesine rağmen asla şıklığından taviz vermeyen Ali'nin gri deri mont ve jean pantolonu Que, gri balıkçı yakalı fermuarlı kazağı ise Network


Şahika her hafta olduğu gibi bu hafta da buzlar kraliçesi rolünden bir şey kaybetmiyor. Kötülükleri şıklık içinde gerçekleştirmeye alışkın olan Şahika'nın yeşil elbisesi bileklikleri İpekyol. Machka füme ipek bluz ile kombinlediği lacivert pantolon Twist. Mor triko bluz ve mor pantolon Park Bravo, kolye ise So Chic


İntikam'ın yakışıklı ve stil sahibi erkeklerinden biri olan Emre'yi bu hafta günlük kombinler içerisinde izledik. Emre'nin en çok tercih ettiği renklerden biri kuşkusuz lacivert. Bu haftanın ilk kombininde de lacivert kazak ve desenli gömlek Fit & Color, jean pantolon Mavi Jeans, lacivert pardesü Scotch & Soda imzasını taşuyordu. Emre'nin Network gri desenli kazak ile kombinlediği gri jean pantolonu ise Armani Jeans.


İntikam'ın en genç ve halen en saf karakteri olan Cemre bu hafta yine iyi niyeti sebebi ile işlerin karışmasına izin vermiş oluyor. Cemre'yi her hafta yaşına ve fiğine uygun kombinlerle izlemeye alışkınız. Bu hafta da Twist imzalı kırmızı pantolon, krem rengi triko bluz ve triko montu ile genç ve trendy görünmeyi başarıyor. 


İntikam'da bu haftanın en dertli isimlerinden biri kuşkusuz Dicle idi. Bir yandan babasını Girişim'in elinden kurtarmanın yollarını ararken bir yandan da Ali'nin kardeşini kaybetmesine sebep olduğu için vicdan azabı çeken Dicle, acısını Hakan'ın kollarında dindirmeye çalışıyor. Dicle'nin Hakan'ın evine girerken giydiği kırçıllı paltosu Que, lacivert ispanyol paça pantolonu ve lacivert bluzu ise İpekyol.

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar