İntikam Modasında Finale Doğru

14 Şubat 2014 Cuma


Bu haftaki bölümden anladığımız kadarı ile final bölümünde büyük bir düğün ve sonunda şaşkınlık verici gelişmeler bizi bekliyor. Yağmur'un da gelinliğine dair detayları önümüzdeki hafta daha da net olarak göreceğimizi düşünüyorum. Final bölümü ve düğün sahnesinin tüm detayları da haftaya burada olacak...


İntikam sezon finaline yaklaşırken yavaş yavaş intikam planları da son halini almaya başladı. Emre ile evlenmeye hazırlanan Yağmur, düğünde ortaya çıkacak intikam planlarını geliştiriken giydiği bordo rriko bluz Gucci, şal Zadig & Voltaire, lacivert trençkot Burberry, jean pantolon Mavi jeans, takılar Lizay Pırlanta. Ali'nin lacivert kareli gömleği Fit & Color, lacivert üç düğme tişört Beymen Club, jean pantolonu ise Mavi Jeans'den. 


Sizler de benim gibi çizgili gördüğü hemen her şeyi beğenenlerdenseniz, Yağmur'un bu kombinini beğenmemenize imkan yok. Lacivert beyaz çizgili kazaği Burberry, lacivert jean pantolonu Mavi Jeans.


İntikamcı gençler Yağmur, Hakan ve Ali'nin hayallerindeki düğün sahnesinin en şık isimlerinden biri kuşkusuz Dicle ve Hakan çifti idi 43. bölümde. Dicle'nin siyah gece elbisesi Merve Üründül (Merarica) tasarımı, Hakan'ın smokini ise Network imzalıydı.


İntikam'ın ilk bölümünden beri şıklığı ile ön plana çıkan ve erkek modası konusunda izleyenlere ilham veren Hakan'ın kırmızı gömlek ve haki ceketi Scotch & Soda, jean pantolonu ise Mavi Jeans.


İntikam'ın genç ve güzel kadını Cemre, Yağmur'un hayalindeki düğün sahnesinde Gamze Saraçoğlu tasarımı kırmızı bir gece elbisesi ile karşımıza çıkıyor. 


Yağmur'un planlarından anladığımız kadarı ile final bölümünde Emre'yi şaşkınlık dolu anlar bekliyor olacak. Emre'nin de düğünü için tercih ettiği smokini de Network imzalı...


Şahika sonunda Yağmur'un gerçek kimliğini, ve dolayısıyla oğlunun Derin Çelik ile evlenmek üzere olduğunu anladığına göre önümüzdeki hafta düğün sahnesi tam olarak Yağmur'un planladığı gibi olmayacaktır diye düşünüyorum... Şahika'nın üzerindeki ekru kazak ve mor pantolonu Park Bravo, siyah-mor desenli palto ise Özlem Süer tasarımı.


Önümüzdeki hafta hem heyecan hem de şık seçimlerle dolu bir düğün sahnesi bizi bekliyor diye düşünüyorum. Şahika'nın siyah tül detaylı elbisesi Özlem Süer, takıları ise Lizay Pırlanta imzalı. 


Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Adsız dedi ki...

43.bölümde Dicle nin giydiği beyaz,mavi ve kırmızı renkteki boğazlı kazağının ve Yağmur un taktığı üçlü kolyenin markası nedir acaba?

14 Şubat 2014 22:52

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar