Doritos Lady Gaga Partisi

16 Eylül 2014 Salı


Malum yaz tatili bitiminde heyecanla beklediğimiz Lady Gaga konserine sadece bir kaç gün kaldı ama konser öncesi çılgınlıklar çoktan başladı bile.


Doritos sponsorluğunda gerçekleşecek Lady Gaga konseri öncesi, geçtiğimiz salı günü Zeynep Tosun'un Lady Gaga'dan ilham alarak Doritos cipleri ve ambalajlarını kullarak tasarladığı kıyafetlerin sunulduğu çılgın bir parti gerçekleştirildi.


16 Eylül'de gerçekleşek konserinde Zeynep Tosun'un tasarımları kadar çılgın parçalarla çıkar mı Gaga bilinmez ama benim favorim yeşil ambalajlardan oluşan en iddialı parçayı Lady Gaga'nın üzerinde görmeyi arzu ederdim doğrusu. Bu arada, Four Seasons Aqua Restaurant’ının bahçesine asılan bu kıyafet için Doritos’un üretildiği fabrikadan 450 metre uzunluğunda cips paketi getirtilmiş.


Four Seasons Bosphorus'da gerçekleşen Doritos Lady Gaga partisi benim için bir anlamda yaz tatilinin bittiği ve yeni sezon lansman ve partilerinin başladığının habercisi oldu. Yepyeni bir sezonda daha sık beraber olmaya hazırlanın... 


Tulum - H&M
Çanta - Giuseppe Zanotti
Ayakkabılar - Givenchy

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar