MBFWI - Kick Off Parti

25 Eylül 2014 Perşembe


İstanbullu modaseverler için senenin en civcivli iki haftası kuşkusuz yılda iki kez düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul haftasıdır.


Dün gece de Tarihi Bomonti Bira Fabrikası'nda, Mercedes-Benz Türk'ün ev sahipliğinde gerçekleşen MBFWI Kick Off parti ile 2014'ün ikinci moda haftası için start verilmiş oldu. Dün geceki partinin ilgi odağı ise ilk kez geçen sezon Mercedes-Benz Türk tarafından sunulan, moda fotoğrafçısı Onur Dağ imzalı sahne arkası fotoğraflarını içeren “Backstage Entrance” kitabının ikincisinin sergilendiği enstalasyon oldu. Kitabın grafik tasarımını Ömer Ağustoslu, kreatif direktörlüğünü ise Ceyda Balaban üstlenmiş.


''Backstage Entrance 2'' kitabıyla MBFWI'in bir önceki sezonunda, Mercedes-Benz Türk’ün sunduğu “Mercedes-Benz presents Lug Von Siga” defilesinin sahne arkası fotoğrafları sergilendi. Mercedes-Benz Türk, bu işbirliği ile her sezon sektörün yetenekli isimlerine verdiği desteği sürdürdüğünü göstermiş oldu.


Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul boyunca hiç şüphesiz etkinliğin gözdesi olacak yeni Mercedes-Benz S-Serisi Coupé, Oscar ödüllü oyuncu Tilda Swinton’ın başrolde olduğu, ünlü moda ve sanat yönetmeni Roe Ethridge’in yönetmenliğini üstlendiği ve başarılı tasarımcı Haider Ackermann’ın stil danışmanlığını yaptığı moda görsel kampanyası ile de hem otomobil hem de moda dünyasında uyandırdığı yankıları devam ettirecek gibi görünüyor...


Siyah tulum - Zara
Çanta - Giuseppe Zanotti


Ayakkbılar - Givenchy
Ceket - ZaraOje - American Apparel Neon Violet

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

akdeniz dedi ki...

çok hoş bir kadın çok hoş bir kıyafet..

25 Eylül 2014 18:42
Unknown dedi ki...

yasasin yeni iconjane stili postlari! <3

26 Eylül 2014 12:15

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar