SSS

Bu siteden alışveriş yapmak güvenli mi?

Kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmektedir ve tarafımızdan saklanmamaktadır.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Alışverişlerinizde tüm banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Ürün satın almak için üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünüm kaç günde kargoya verilir?

Ürünler siparişiniz onaylandıktan sonra en fazla 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir.

Kargo ücreti ne kadar?

Tüm gönderilerimiz ücretsizdir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra size e-posta aracılığıyla bildirilecektir. Eğer bu bilgilendirmenin size ulaşmadığını düşünüyorsanız iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanır, faturalama işlemleri yapılır ve ardından kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi kargo firmasından alabilirsiniz. Siparişinizin durumunu “Hesabım – Siparişler” sayfasından takip edebilirsiniz.

Ürünümü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

ICONJANE ’den aldığınız ürünler adresinize teslim edildiğinde kargo incelenmeli ve zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paket orada açılarak ürün kontrol edilmeli ve kargonun zarar gördüğü karar verilirse tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra durum iletişim sayfamız aracılığıyla müşteri hizmetlerine bildirilmelidir. Kargonuz, tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edildiği için teslim esnasında yukarıdaki uyarıları lütfen dikkate alınız.

Ürünlerin baskı kalitesi nasıl?

Sizin için en yüksek çözünürlüklü baskı tekniklerini seçtik, böylece posterlerimizdeki tüm renk ve çizim detaylar en güzel şekilde ortaya çıktı. Tasarımınızı 350 g/m2 duble mat kağıda, UV ışınlarına dayanıklı baskı kalitesiyle yapıyoruz.

Ürünümü çerçeveli alabilir miyim?

Şu anda çerçeveli satışımız bulunmamaktadır. Posterlerimiz standart çerçeve ölçüsüne uygun tasarlandıkları için kolaylıkla uygun çerçeve bulabilirsiniz.

Ürünler nasıl paketlenmektedir?

Sitemizden satın aldığınız posterleriniz, size hasar görmeden ulaştırılmak adına özenle paketlenip ince koli içerisinde gönderilmektedir.

Ürünümle ilgili nelere dikkat etmeliyim?

Baskı kalitesinin yüksek olmasının getirdiği bir takım olumsuzluklara sebebiyet vermemek için baskı yüzeyine kesinlikle dokunmamaya özen gösteriniz. Baskı çizilebilir! Ürünü direk güneş ışığından uzak tutunuz. Böylece çok daha uzun ömürlü olacaktır. Baskının ön yüzüne basınç uygulamayınız. Baskılarınızı ısıdan ve rutubetten uzak tutunuz.